2777
2789
عنوان

بگید چند تا بچه دارین و چقدر تو روز صرف کارای خونه و

| مشاهده متن کامل بحث + 1266 بازدید | 81 پست
چقدررررر جالب آخه ما هم ۸ ساله ازدواج کردیم خیلی خوشبختم از آشناییتون 😍 خوشم میاد وقتی خانومهایی هم ...

🌹🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷باورکن هزار دلیل دارم تاحالا 1ثانیه نتونستم خودم راضی کنم بچه داشته باشم تازه هرروز میگم خوبه 8سال پیش عقلم کشید نیارم بعد هرچی میگذره من اصلا رو تصمیمم مصمم تر میشم

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
🌹🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷باورکن هزار دلیل دارم تاحالا 1ثانیه نتونستم خودم راضی کنم بچه داشته باشم تازه هرروز ...

منم دقیقا همینم 

هزاران دلیل 

ولی دلم میخواست دیدگاه شما رو هم بدونم ...

البته اگه اشکالی نداره درخواست دوستی میدم که صحبت کنیم ،چون تاپیک بقیه س شاید راضی نباشن ..

بوی نم بارون ☔ شنیدن صدای بارون 🌧️رعد و برق ⛈️

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

خدا نگه داره براتونخدایی سخته

ممنونمممم

بخدا گفتنش با این که تو موقعیتش باشی فرق داره

بس که خاب ندارم گاهی از کوره در میرم این فقط یکیشه

برا درس دادن باید ۳ نفرشو حواست باشه هی بگی بکن نکن ایطور بنویس....

خدا خودش میبینه امیدوارم ازش که کمکم کنه و تنهام نذاره چون میدونه تنهام و  کسی کمکم نمیکنه برا چن ساعت...

2802
یه مامان ۲۶ ساله و دخترم دوسال و نیم شیطون ، هروز جونم در میاد تا خونمو سر و سامون بدم شوهرمم قدر نم ...

بگوخونه تمیزه مشکل ازبینی توهست

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید