2777
2789

تمیز کاری میکنین 

مامان من 24 سالعته مشغول تمیز ریه 3تا بچه داره همیشه خونه بهم ریختست 

دلم میخواد یادبگیرم از هرچیزی.اگه علاقه به مغز دارین خوشحال میشم اطلاعاتتون رو با من هم در میون بزارید.اگه کاربری میشناسید که بنظرتون نابغست یا از فامیل هاتون با من به اشتراک بزارید لطفا.کتاب های مفیدتون کانال یوتیوب تلگرام و... بهم معرفی کنید و من هم اگه میدونستم به شما میگم.اقایونی که تاپیک زیاد دارند مخصوصا در مورد مسائل اقتصادی لطفا درخواست دوستی بدن.اگر از هوش مالی سر درمیارید به منم یاد بدین همین دیگه ممنونم:))

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

خدا رو شکر تازه ۳ تا شدن خاب ندارم کممممم

کارا رو تقریبا انجام میدم برا غذا خیلییی دردسر دارم بچم نمیذاره گاهی ساعت ۱۲ تازه میخام برم دور ناهار شام میبینی از ناهار میخوریم درستم کنم زود درست میکنم که اون خابه ولی سرده مجبورن هم بخورن

خودم دوس دارم ی صبحانه بخورم وقت نمیکنم کلا اذیتی داره جم میکنی میریزن 

سه تا دارم پشت سر هم تقریبا 

خونه ام دسته ی گل نیست ولی سعی میکنم ظاهرش رپ تمیز و منظم نگه دارم هر چند. ماه یه بار تمیز اساسی اگه بشه 

ولی از نظر مامانم تبلم و شلخته😁

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

دوتا دارم

یکی ده ماه یکی کلاس سوم

از صبح تا شب سرپام و درحال کار کردن

تمام سعیم رو میکنم خونه تمیز باشه

ولی خوب خیلی وقت ها نمیشه

الان میگم بچه بخوابه من پاشم ناهار فردارو درست کنم دخترم شیفت ظهر هست تا دوازده باهاش درس کار کنم استرس ناهارشون رو نداشته باشم

یه مامان ۲۶ ساله و دخترم دوسال و نیم شیطون ، هروز جونم در میاد تا خونمو سر و سامون بدم شوهرمم قدر نمیدونه میگه گوه کاری میکنی 

تازه از خونه تکونی صفر تا صد اومدم بیرون شوهرم میگه خونه بو گوه میده 😑😞😞😞 

پدرم در اومد تا تموم شد

هیچ وقت قدر ند‌ونست ، منم خسته تر از دیروز میشم

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀 دخترم نور قلبم امید زندگیم ❤️
دوتا بچه دارم اگه تو گوشی نبودم زندگیم گل وبلبل بود

آی گفتی 

منم ۳ تا دارم اگه روزی فقط یه ساعت کار کنم از ته دل همه زندگیم عالی میشه ولی امان از گوشی و اینجا و گیم

💚اللهم عجل لولیک الفرج💚خدا یار باشد دشمن هزار باشد....همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی ...

یه هشت ساله دارم

میره مدرسه دیگه نمیخوابم.حدودا دوساعت کارای خونه و آشپزی زمان میبره بعدم به کارای خودم میرسم

هفته ای یه روزم اساسی تمیز کاری دارم

به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم می گذردآنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند..لحظه ها عریانند.به تن لحظه خود، جامه اندوه مـپوشان هرگز…!!زندگی ذره کاهیست که کوهش کردیم زندگی نام نکویی ست که خارش کردیم

دو تا دارم خونم واقعا تمیزه ولی خب ریخت و پاش بچه ها هم هست به هر حال خونه بچه دار همینه ولی مثلا تمیزی سرویس و بهداشتی یا سینک یا کابینت ها ربطی به بچه نداره که کثیف باشه بگی کار بچه هست وگرنه چهارتا اسباب بازی تو خونه پخش باشه چی میشه مگه 

2801