2777
2789
عنوان

کیا حس من براشون درست بود

| مشاهده متن کامل بحث + 2446 بازدید | 326 پست
گلم منم میگی کی ازدواج میکنم آشنا یاغریبه خصوصیاتش

غریبه اس

مهربون بودن با تو بهترین خصوصیتشه

تو روانشناسی یه اصطلاحی هست به اسم ambivalence :دو سو گرایی                            .         این دقیقا برای زمانیه که در حد تنفر از کسی ناراحتی یا حال نمیکنی با فکر و رفتار فعلیش ولی چون دوسش داری تحملش میکنی و میپذیری                                 .     مثل همونجا که حسین صفا نوشت: غمت غمگینم کرده اما دوستت دارم♡

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

سنتی ولی بعدش حسابی دیونه هم میشید

عزیزم گفتی من و مصطفی باهم ازدواج میکنیم ولی مخالق داریم، بنظرت مخالفا کین؟ میتونی بگی مصطفی شغلش دولتیه یا ازاد؟ ممنونت میشم جواب بدی عزیزدلم

2802
گلم من کارم رو تو مغازه پدرشوهرم شروع کنم بهتره یا باخواهرم تو سالنش کارکنیم باهم بهتره؟حست چی میگه

خواهرت انتخاب اول و اخرت باشه

اگر خواهرشوهر داری بری پیش پدر شوهرت حسابی سنگ میندازه حتی اگر دوست داشته باشه

تو روانشناسی یه اصطلاحی هست به اسم ambivalence :دو سو گرایی                            .         این دقیقا برای زمانیه که در حد تنفر از کسی ناراحتی یا حال نمیکنی با فکر و رفتار فعلیش ولی چون دوسش داری تحملش میکنی و میپذیری                                 .     مثل همونجا که حسین صفا نوشت: غمت غمگینم کرده اما دوستت دارم♡
عزیزم برا من ازدواج میبینی؟ یا مستقل شدن برا خودم؟ یا زندگی تو همین خونه پدریم تا ابد؟

ازدواج میکنی اگر خونتون اونیه که یه درخت تو حیاطشه پدرتو تنها اونجا میبینم

خواهرت انتخاب اول و اخرت باشهاگر خواهرشوهر داری بری پیش پدر شوهرت حسابی سنگ میندازه حتی اگر دوست داش ...

@اطاعتازقلب   عزیزم حست میگه چرا با اینکه پیامم را دید ولی چرا خیلی وقته جواب پیامم را نداده؟من پیام میده و میخواهد حسش و قصدش را بگه؟قصد آقای ج چیه؟چرا رفتارش با زبانش فرق داره؟مرسی گلم

آخه با همکارام به اختلاف خوردم دلم رو شکستن بالاخره برادرام هستن خیلی ناراحتم که به خاطر یه کارگاه ا ...

ایشالا درست میشه

2801