2777
2789
عنوان

پارچ و لیوان جهیزیه باعکس

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 44 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
اره خب اکثرا دوغ و نوشابه ک با بطری میزارم فقط میمونه آببعد ازاینم دوتا پارچ دارم دیگهبعد ی سوال ببخ ...

نه اصلأ آب یخی دوست ندارم و استفاده نمیکنم از آبسردکن پر میکنم 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
این پارچ لیوان منه ب نظرم همه شون قدشون همینقد نسبت ب لیوان ها انگار کوچیکن من تاخالا دقت نکرده بود ...

توام حساست کردما😁😁دقت کردی

عزیزم پارچو لیوانت ب این قشنگیی چرا میگی دوسشون ندارم این مدل هنوزم تو بورسه...

تاحالا امتحان نکردی ک مثلا پارچ چنتا لیوان آب از لیوان خودش میگیره؟؟

توام حساست کردما😁😁دقت کردیعزیزم پارچو لیوانت ب این قشنگیی چرا میگی دوسشون ندارم این مدل هنوزم تو ب ...

خیلی میگیره  از عرض جا زیاد داره قشنگ 5 تا لیوان بزرگ پر میکنه...  من ساده ش دیدم دلم برا ساده رفت اصلا اپم اهل شلوغی نیستم  برا 8 سال پیش ک گرفتم اون موقع دو دستش خریدم فک کنم حدود 250 یا 300😂  الان قیمت ها خیلی زیاد 

بعد 3 بار تعلیقی امدم.. نی نی یار عزیز جان مادرت با شماره شوهرم امدم 🥲🥲🥲🥲
آره اینکارم میشه کرد...پس شماهم از این پارچ برا مهمونت استفاده میکنی...مرسی خیالمو راحت کردی

آره گلم مگه چقدر میخوان آب بخورند در کنار آب نوشیدنی های دیگه هم هست 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
ن خوبه حساس شدی منم دارم جهیزیه میخرم اینقد سختگیرم

وای منم خودمو کشتم..میرم میخرم میام میشینم هی ایراد ازش میگیرم گاهی مامانم دیگه با جیغ و داد ازم استقبال میکنه...تو پارچ و لیوان خریدی؟

آره دیگه بازم مرسی بانوامیدوار شدم😁

ممنون شما هم خوشبخت باشید ان شاء الله 🤲🌹🌹

وای منم خودمو کشتم..میرم میخرم میام میشینم هی ایراد ازش میگیرم گاهی مامانم دیگه با جیغ و داد ازم است ...

ن من فعلا وسایل بزرگو خریدم یخچال ماشین لباسشویی مبل سرویس خواب و..فعلا پول ندارم برای بقیع  

شما کی عروسیته

2801