2777
2789
عنوان

پارچ و لیوان جهیزیه باعکس

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 44 پست
مبارکت باشه،خب استفاده هم نشه مثلا میخوای چی کنی؟خوبه قشنگهالان دیگه زیاد نمیبینم نوشابه رو بریزن تو ...

قربونت گلم..طرحشو خیلی دوسدارم 

مثلا میتونم برم ببینم عوض میکنه برام ولی روم نمیشه🤣خیلی حرصش دادم تا وسایلامو بخرم دیگه برم دنبالم میکنه🤣

پارچش اندازه ۳تا لیوان از خودش گنجایش داره...مثلا اگ یخ بندازی داخلش برا آب دیگه هیچیه

ساده س خیلی شیک من طرح دار دارم دوسش ندارم ولی پول ندارم عوض کنم

فدات قابلتو نداره عزیزم

اره منم ساده خریدم ک دلمو نزنه بعد ی مدت..روز خرید مامانم هی گفت پارچش کوچیکه یه مدل دیگه میگفت بردار گفتم نه من عاشق طرح این شدم..مامانم اینو میگفت بخر ک واقعا نخواستمش

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

عالیه از نزدیک دیدم اونقدام کوچیک نیست پارچش

واقعا؟؟اندازه ۳تا لیوان سر پر از لیوانای خودش گنجایش داره...میگم مثلا واسه آب یخ سر سفره یخ بندازم داخلش دیگه هیچی جا نداره

انگار جدیدا پارچ رو اینجور میسازن ببین اینو

2802
ب نظرم ی پارچ دیگه بگیر وقتی میخای استفاده کنی دوتا پارچ استفاده کنشیکه حیفه عوض کنی

از این دو دست دارم...دودستم پارچ و لیوان دم دستیمه اون پارچش واقعا جا داره

خب منم روز اول چشمم همین خوشگلیشو گرفت و دیگه پارچشو گفتم طوری نیس گوچیکه حالا میگم ب مشکل نخورم..هی از کارتن درمیارم میگم یعنی برم عوض کنم بعد میگم نه اینا خوشگلای منن دوباره میزارم سر جاش🤣منم خل شدم خواهر سر این جهاز خریدن

واقعا؟عین همینه؟با پارچش مشکل نداری واسه آب و دوغ سر سفره؟

آره عین همینه  نه بابا چه مشکلی فوقش  مهمون میاد دو تا پارچ بزار سر سفره 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
فدات قابلتو نداره عزیزماره منم ساده خریدم ک دلمو نزنه بعد ی مدت..روز خرید مامانم هی گفت پارچش کوچیکه ...

نه همون قشنگ تر مبارکت باشه. هیچی ساده نمیشه

بعد 3 بار تعلیقی امدم.. نی نی یار عزیز جان مادرت با شماره شوهرم امدم 🥲🥲🥲🥲
آره عین همینه نه بابا چه مشکلی فوقش مهمون میاد دو تا پارچ بزار سر سفره

اره خب اکثرا دوغ و نوشابه ک با بطری میزارم فقط میمونه آب

بعد ازاینم دوتا پارچ دارم دیگه

بعد ی سوال ببخشیدا شما آب بریزی توش واسه سفره یخم میندازی یا یخ مکعبی جدا میاری

2801