2777
2789
ترم ۱۱

یعنی منم بالا 8 ترم دارم؟ 😂

یه چیزی درست نیس اینجا

مردی که می گوید: تنها تو را دوست دارم درست شبیه زنی است که قول داده فقط مغازه ها را بگردد و چیزی نخرد! - ممد هوگو 1998

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
من دکتری داروسازی میخونم معمولا ۱۱ الی ۱۲ ترمه هست

اها نمی دونستم اینجوریه    من رشتم یکم توش زیست داره راضیم ازش 

مردی که می گوید: تنها تو را دوست دارم درست شبیه زنی است که قول داده فقط مغازه ها را بگردد و چیزی نخرد! - ممد هوگو 1998
پیر شدم دیگه از دست این رشته🥺😭

خوبه که حال میده اونجا همه خفن مفننن 

رشته ما استاد به من میگه اگه داروی جدیدمو بفروشی بهت پورسانت میدم 

خوبه که حال میده اونجا همه خفن مفننن رشته ما استاد به من میگه اگه داروی جدیدمو بفروشی بهت پورسانت می ...

اواز دهل شنیدن از دور خوش است.. انصافا رشته خوبیه بازارکار خوبه ولی مسئله اینکه ادموووو پیر میکنههههه تا یلکه به یه جای ساده برسی

اواز دهل شنیدن از دور خوش است.. انصافا رشته خوبیه بازارکار خوبه ولی مسئله اینکه ادموووو پیر میکنهههه ...

میدونم مزاح کردم 

هرکی تو هر زمینه ای داستان های خودشو داره  رفیق منم پرستاری میخونه میگه سخته و فلان و اگه به جایی ام برسه حلالشه 

میدونم مزاح کردم هرکی تو هر زمینه ای داستان های خودشو داره رفیق منم پرستاری میخونه میگه سخته و فلان ...

دقیقا همینه کلا ماهیت زندگی سخته من هرچی جلو تر میرم میبینم این مغز آدمو ول نمیکنه همش چیزای بیشتری مبخواد

دقیقا همینه کلا ماهیت زندگی سخته من هرچی جلو تر میرم میبینم این مغز آدمو ول نمیکنه همش چیزای بیشتری ...

من به اصل معتقدم به هرچی زیاد فکر کنی جذبش می کنی  حالا مهم نیست الان چقدر با اون چیز فاصله داری 

واسه همین تا وقتی ذهنی  اروم واسه فکر کردن داشته باشی همچی تو دستاته

من به اصل معتقدم به هرچی زیاد فکر کنی جذبش می کنی حالا مهم نیست الان چقدر با اون چیز فاصله داری واس ...

من مشکلم اینه لذت نمیبرم از چیزایی که بهشون میرسم و روز به روز دپرس تر دارم میشم

من مشکلم اینه لذت نمیبرم از چیزایی که بهشون میرسم و روز به روز دپرس تر دارم میشم

یه چیزی انتخاب کن بهش دیر تر برسی 

کله زندگی انتظاره باعث میشه ادم سرش گرم باشه 

فلان فرد بهم علاقه داره  کی بهم میرسیم 

چمی دونم بچش کی به دنیا می اید 

همین منتظر موندا باعث میشه نفهمیم چی به چیه

2801