2777
2789

ماشین داره . نزدیک خونمونه اما اون یکی همکارمو برد ... چون من بدردش نمیخورم . این همکارم ماشین داره میبردش و هم منو . اما من نه ، البته من ماشین ندارم . جالب همین همکارم اینقدر بی ادب هست و بوده و دلمو شکسته که بددهانیش معروفه اما با مثل من نه اونا که براش سودی دارن

اما من جای اون بودم ، میرفتم دنبال همکارم حتی اگه سودی براش نداشتم 

حیف بعضی ها بجز پول و زرنگی چیزی بلد نیستن 

صرفا محض تخلیه هیجانیم گفتم ... چون می دونید جز خدا و شما کسی رو ندارم 

میشه ترو خدا هر کی امضامو دید دعا کنه که گوشی و مدارکم پیدا بشن ... منم برم جمکران دعاش می کنم . خواهش می کنم ، واقعا زحمت کشی بود با بچه های معلول که واقعا سخته کار کردن باهاشون ، با عشق وقت گذاشتم تا خریدمش . خدایا به زودی زود می دونم که صدامو شنیدی و خوشحالم  می کنی . ازت خواهش می کنم خدااااااااااا . خودت شاهد بودی . من اینقدرها هم بد نبودم 😭😭😭😭 . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
می دونم چی میگی عزیزم سرکار آدما به شدت منفعت طلب هستن اصلا یه جور عجیبی.

خیلیر... اما به قول مامانم شتر خالی بار هم میره 

حیف  و افسوس بهشون

میشه ترو خدا هر کی امضامو دید دعا کنه که گوشی و مدارکم پیدا بشن ... منم برم جمکران دعاش می کنم . خواهش می کنم ، واقعا زحمت کشی بود با بچه های معلول که واقعا سخته کار کردن باهاشون ، با عشق وقت گذاشتم تا خریدمش . خدایا به زودی زود می دونم که صدامو شنیدی و خوشحالم  می کنی . ازت خواهش می کنم خدااااااااااا . خودت شاهد بودی . من اینقدرها هم بد نبودم 😭😭😭😭 . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

عزیزم کسی که ماشین داره راننده آژانس بقیه نیست ! حالا با یکی صمیمی هست دلش میخواد ببرش یا طرف انقدر پرو خودش میگه من رو ببر تو معذوریت قرار میگیره ! قرار نیست چون ماشین داره تو این ترافیک و شلوغی کلی تایم صرف رسوندن همکارا کنه 

خودم تو این موقعیت بودم چند دفعه گفتن مارو برسون رسوندم دفعه آخر گفتم نمیتونم تایم ندارم دیگه راحت شدم 

ترخدا انقدر از بقیه توقع نداشته باشید

وای از عمکار بد من داشتم و فقط با بیرون اومدنم به ارامش رسیدم واقعا

خداروشکر . ولی بعضی ها فقط بلدن زرنگ باشن 

اما ما هم خدایی داریم

منم قبلا روستا میرفتم مدرسه، همه همکارا دوسداشتن من برسونموش،   شاید به ظاهر چیزی نباشه هااااا

ولی هم مسئولیت داره ،هم خودم عجله داشتم باید یه ربع وامیستادم تا اونا کاراشونو انجام بدن، بعدا بیاین بشینن تو ماشین

اگه دوسه بار ببری و بیاری    دیگه وظیفه ات میشه

یوقتی هم کار داشته باشی بخوای عجله ای بری   ،همه برات قیافه میگیرن و سر سنگین میشن که چرا مارو نبردی، طلب کارم میشن ازت

عزیزم دوری کن از همکار از اینکه وارد زندگی ت بشن خارج از محل کار رابطه نداشته باش..

بقیه وظیفه رسوندن تورو ندارن 

هرچیزی بده بستونی داره ..

اون تورو برسونه تو چی بهش میدی 

ملا توقع ت اشتباهه

به پیشرفت خودت فکر کن اصلا شاید یه روز جاشو گرفتی

اون که رفت از اینجا خداروشکر اما میاد مرکز نزدیک اینجا

نه من که به جایی نمیرسم اینجا . چون الان به اسم الکی مسئولیتام گردنمه

میفهمم کاملاآدمها متفاوتند حتی اگه زحمتی براسون نباشه تنها در صورتیکه صرف کنه براشون به کسی کمک میکن ...

اوهوم ... واقعا دومی چقدر خوبه

تو فکرش نرو شخصیت بی وجود خودشو به نمایش میزاره

منم یه رئیس داشتم 8 سال پیش خیلی عوضی بود خیلی رفتاراش تحقیر آمیز بود چون رئیس بود انگار ما خدمتکارش بودیم هنوز بعد از 8 سال یاد رفتاراش میفتم اذیت میشم ولی چند بار اومده اینجامحل کارمون هیچ کس محل سگ بهش نزاشته. تازگیا تامیاد اینجا به من میگه سلام عموجان😂 منم میگم سلام و زهرمار 

به نیت حاجت رواییم اگه ممکنه یه صلوات بفرستین 🌷
عزیزم کسی که ماشین داره راننده آژانس بقیه نیست ! حالا با یکی صمیمی هست دلش میخواد ببرش یا طرف انقدر ...

توقع ندارم اما اون توقع داره کاری پیدا کردم اونو هم ببرم 

بخاطر این جواب سلامتو میده و گرنه نه

2801