2777
2789
عنوان

مامانای بچه بیش فعال

184 بازدید | 12 پست

بچه من بیش فعالی داره و عدم تمرکز 

کیا بچشون اینطوری بوده بزرگ‌تر شده بعد بهتر شده؟

یا 

در آینده آدم موفقی شده ؟

برای حاجتم میشه صلوات بفرستید عزیزای دل 🥺ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

اگر بهشون نرسی نه 

بدبخت و درس نخون و سرخود میشن 

پسرم ۳/۵ ساله است دکتر مغز و اعصاب بردم دارو داد

کاردرمانی هم برای تمرکز میبرم 

ببر کاردرمانی و بازی درمانی برای تمرکز و بیش فعالی

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
اگر بهشون نرسی نه بدبخت و درس نخون و سرخود میشن پسرم ۳/۵ ساله است دکتر مغز و اعصاب بردم دارو دادکارد ...

حرف زدنش روون هست؟

برای حاجتم میشه صلوات بفرستید عزیزای دل 🥺ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
اگر بهشون نرسی نه بدبخت و درس نخون و سرخود میشن پسرم ۳/۵ ساله است دکتر مغز و اعصاب بردم دارو دادکارد ...

علائم پسرتون چیه، منم دخترم ۳ سالشه خیلی فعالیت داره از صبح تا شب در حال بدو بدو هست

سلام شبتون بخیر 

داداشم بیش فعالی داره ،زرنگه (دوسال چهشی خونده)،حرف زدنش مشکل نداره ،مودبه ولی خیلیی شلوغه اصلا یه جا بند نمیشینهه فقط اینور و اونور بدو بدو میکنه و ی وقتایی حرف گوش نکنه

دکترم بردیم دارو داد ولی متاسفانه دکترش بعد دو سه ماهی به رحت خدا رفتن دیگه داداشمم داروشو نخورد چون خواب اور بودن اذیت میشد  

دخترم گفتارش کامله ولی بقیه موارد هست حتی ماشین نمی شینه سر پا می ایسته

ببر پیش روانشناس کودک که کارش توجه و تمرکز و بیش فعالی باشه 

دکتر روانشناس ببر 

کاردرمانی و بازی درمانی درست میشه