2777
2789
عنوان

اینا رو الان به خواستگارم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 76 پست
هر چی خودت صلاح میدونی من خودم عروسی میگیرم ولی جمع و جور ک حسرتش نمونه تو دلمعروسیای اروپایی رو دید ...

وای همین خودمم بهش فکر کردم اصلا آرزوی بچگیم بود فقط خاله عمه دایی عمو و بچه هاشون 😍

خواهرم انگار داره باهاش جنگ میکنه از الان برای شوهر خودش کلی سخت گرفتن

ببین اون فکر میکنه داره کار خوبی میکنه اما بدترین ضربه رو به زندگیت میزنه. هر چی خودت دوس داری بخر هر کاری خودت آرزوشو داری انجام بده هر سرویسی دلت خواست بخر نگو چون خواهرم گفته حتما باید سنگین بخرم ممکنه سلیقه ی تو یه چیز ظریف باشه 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

ببین اون فکر میکنه داره کار خوبی میکنه اما بدترین ضربه رو به زندگیت میزنه. هر چی خودت دوس داری بخر ه ...

آخه به قول خودش خیلی زندگی اش خوبه هر چی بگه شوهرش گوش میده 

2802
آخه به قول خودش خیلی زندگی اش خوبه هر چی بگه شوهرش گوش میده

شوهر ایشون با نامزد شما یکی نیستن ممکنه نتیجه ی عکس بده. تاکید می‌کنم طبق شناختی که از نامزدت داری پیش برو همه مثل هم نیستن

شوهر ایشون با نامزد شما یکی نیستن ممکنه نتیجه ی عکس بده. تاکید می‌کنم طبق شناختی که از نامزدت داری پ ...

بدبختی شناختی ندارم خواستگاری سنتی بوده الان هم هیچ کاری نشده اونا خیلی دارن ماجرا رو جدی میگیرن و عجله دارن

ای جانم امیدوارم همه چی خوب پیش بره دعا کن منم خونوادم قبول کنن به عشقم برسم

😅من که نرسیدم به کسی که دوست داشتم به خاطر همین حرف های خواهرم و مادر اون که زن عموم میشه

بدبختی شناختی ندارم خواستگاری سنتی بوده الان هم هیچ کاری نشده اونا خیلی دارن ماجرا رو جدی میگیرن و ع ...

برای جشن  عروسی تصمیم گیری هنوز  زوده   بذار یه مدت بیشتر آشنا شین ببین اصلا بدرد هم میخورین  

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
2801