2777
2789
عنوان

اینا رو الان به خواستگارم بگم

832 بازدید | 76 پست

فکر کنم دیگه همه چی خدا بخواد جدیه

خود پسره هم توی جلسه ی اول گفتن در مورد توقعات و اینا دفعه ی بعد میخوان با من حرف بزنن 

به نظرتون اگه من بگم عروسی گرفتن رو دوست ندارم به جاش بریم سفر بهتر نیست؟

یا اینکه من نمیتونم دور از خانواده ام باشم 

خواهرم اینقدر برام توضیح داده که از الان سخت بگیر برای خرج کردن اینا ولی انگار اصلا نمیتونم بگم 

به نظرتون چی بهش بگم؟

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

فقط بهت بگم از الان هرجور رفتار کردی تااخرش همینه 

اگه به خودت نگاه کردی و چیزی که دلت خواست تااخرش اونم بهت اهمیت میده 

اگه نه به فکر اون بودی و دلسوزی و ...تااخرشم باید پا روی دلت بزاری 

برای مرد جماعت دل نسوزون هرچی بی رحم تر عزیز تر 

فقط بهت بگم از الان هرجور رفتار کردی تااخرش همینه اگه به خودت نگاه کردی و چیزی که دلت خواست تااخرش ا ...

خب من میخوام بگم نمیخوام عروسی 

دلایل دیگه ای دارم حالا دلسوزی هم نیست تو این قضیه میترسم فکر کنه کوتاه میام

میتونی لباس عروس بپوشی و بری آتلیه که حسرت لباس عروس به دلت نمونه و بعدش یه مسافرت توپ بری. در ضمن کاری که خودت فکر میکنی درسته رو انجام بده فردا یه مشکلی پیش بیاد همین خواهرت میگه به من چه من فقط نظرمو گفتم 

میتونی لباس عروس بپوشی و بری آتلیه که حسرت لباس عروس به دلت نمونه و بعدش یه مسافرت توپ بری. در ضمن ک ...

خواهرم انگار داره باهاش جنگ میکنه از الان 

برای شوهر خودش کلی سخت گرفتن

هر چی خودت صلاح میدونی 

من خودم عروسی میگیرم ولی جمع و جور ک حسرتش نمونه تو دلم

عروسیای اروپایی رو دیدی؟ 

کلا سرجمع به زور ۳۰ نفر میشه

خانواده های دوطرف+ اگر دوست های صمیمی داری چ شما چ اقای همسر+ اگر تو فامیل کس خاصی باشه ک دوستش داشته باشی

خوشگل خانووووم، میشه همینطوری که رد میشی واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 😍♥️ تاپیک های چله گروهی تگ ام کنین 😁🌸میگن امام حسین زیر دین هیچ کی نمیمونه، منم امیدوارم یه روز تاپیک بزنم بگم : شغلم + ازدواجم+ ارشدم درست شد 31 شهریور1403
2801