2777
2789

تاپیکامو ببینید متوجه میشید ده‌ روزه پریودم عقب افتاده

حالا دیروز داشتم جاروبرقی برمیداشتم میز عسلیو به دستی کشیدم بالا یهو کمرم گرفت نمیتونسم خم شم حالا باز دیرپز بهتر بودم

امروز دیگه رسما نمیتونستم رو صندلی بشینم الان دراز کشم بازم درد دارره

خلاصه صب رفتم دکتر گقت دارو اینا بنویسم برات یه هفته ای خوب نشدی برو ام ار ای منم اصلا تا به این سنم سابقع کمرددرد نداشتم وحشت کردم بعدش پرسید حانله ای گفتم عقب انداختم گفت اول بزو ازمایش بده بیا

حالا مناظرم جواب ازمایشم اماده بشه توروخدا دعا کنید باردار نباشم خواهش میکنم😭😭

یسوالم هم اینه که این کمرد درد چی هست بعنی زبونم لال دیسک هست؟ یا گرفتگی؟ اخه من اصولا تنبلم زیاد کار نمیکنم ذیروز یدونه به میز دست زدم اینجور شدم

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
ایشاله که حامله نیستی. کمردرد احتمال زیاد برای اینه که شما ورزش حرکت زیاد با کمرت نمیکنی یهو دیروز ک ...

انشالله خدا ازدهنت بشنوه حامله نباشم

یعنی کمرم گرفتگی هست؟ انقد میترسم چیز دیگه باشه زبونم لال

اره من ورزش ندارم خودمم تنبلم برا کار خونه جونم در میاد

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍