2777
2789
عنوان

تاخیر پریود‌

77 بازدید | 11 پست

سلام دوستای گلم یه سوال داشتم، من ماه مرداد آی وی اف کردم و متاسفانه جواب نگرفتم، قرصامو قطع کردم و ۵ شهریور پریود شدم، من معمولا هر ماه پریودم زودتر میشدم ۲ تا ۴ روز، تو این ماهی که گذشت من فقط یکبار رابطه داشتم، چون همسری محل کارش دور هست، با توجه به اینکه ذخیره تخمدانم پایین بود، نمی‌دونم چرا فکر میکنم یائسه شدم😭😭، چون بارداری طبیعی فکر نمیکنم بشم، الان دو روزه که عقب انداختم و ترشح دارم، سنم هم ۳۶ سال دارم، راهنماییم میکنین😭😭😭

خب عزیزم چرا نمیری دکتر؟

قدمی که به خاطر سلامتیت بر میداری رو هیچ وقت به تاخیر ننداز

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
آره واقعا، مونده بودم که شاید پریود شم

خیلی زوده اگه فکر میکنی شاید حامله باشی یکم بیشتر صبر کن توی اقدام همیشه پریود جا به جا میشه من سه ماه پریود هام زود میشد و الان سه چهار ماهه که به تاخیر سه تا چهار روز رسیده عجله نکن یه دو سه روز دیگه صبر کن نشدی بعد برو

می خوای بزنی بزن بی بی چک ولی چون زود هست امکان منفی شدن زیاده ولی انقدر زود نیاز به دکتر رفتن نیست اگه پریود نشدی بعد هفت روز بر آزمایش تیتر بتا بده بعد برو دکتر چون الان هم بری کاری نمیکنه یا میگه صبر کنی یا آزمایش و سنو میده که الان خیلی زوده بیشتر ناامید میشی منم ماه پیش ترشح زیاد داشتم با چهار روز تاخیر هم پریود شدم.