2777
2789
عنوان

مامانای کلاس اولی بچه هاتون صبحانه چی میخورن

| مشاهده متن کامل بحث + 1178 بازدید | 75 پست

دختر من از اول ابتدایی تو خونه لب به صبحونه نزد تا الان که دهمه 

روزای تعطیل تو خونه خوب صبحونه میخوره ولی روزای مدرسه اصلا 

یکی دو بار بزور بهش دادم دل درد گرفت قبل رفتن مدرسه گریه کرد 

منم بیخیال شدم 

اما تغذیه کامل براش میزارم همه ش میخوره تو مدرسه 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
اره خیلی خوبه ماکارونی و فلافل و سبموسه هم دارن

اینطوری دیگه مجبور نیستن خوراکی های ناسالم بخورن  مدرسه بچه های ما ک فقط کیک و آبمیوه و اینا داره منم بشدت مخالفم بچه همش کیک و هله هوله بخوره خودم درست میکنم از خونه لقمه واسش  بزارم ببره

براش نون تست بگیر شاید خوشش اومد دختر من با خامه شکلاتی دوست داره

نون تست متاسفانه نخوردنش خیلی بهتر از خوردنشه پرش بهبود دهندس که برا پف بهش اضافه کردن و اردشم هبچ ارزش غذایی نداره مثل این میمونه داری به بچه چیپسو پفک میدی بهترین نان اول سنگک بعدم بر بری

من بزور بهش صبحانه میدم.البته دو لقمه اول به زور میخوره بعدش با اشتها.بعدم دستشویی ش  میره تو خونه خیالم راحت میشه

شب زود بخوابونش صبحم سفره بندازه همه بشینید به خوردن مطمئن باش میخوره

من زود هم بیدارشون کنم اماده میشن میرن رو مبل میخوابن فایده نداره

خخخ پسر منم همینه یه کم رو مبل چرت میزنه مخصوصا امروز هوا بارونی هم بود خیلی زور داشت برن مدرسه اما با قربون صدقه دو تا لقمه گذاشت دهنش

2801