2777
2789
عنوان

مامانای کلاس اولی بچه هاتون صبحانه چی میخورن

| مشاهده متن کامل بحث + 1146 بازدید | 75 پست

من از ساعت ۶ بیدارشون میکنم یه خرده آبجوش بهشون میدم که تا ۶ ونیم اشتها شون باز بشه دخترم املت یا عدسی اونم خیلی کم اما بع زور میدم بخوره پسرمم پنیر گردو یا کره مربا در حد چند لقمه اما همونم خوردنش بهتره تا نخوردنش

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

اول صبح که اشتها ندارن گاهی چای شیرین یا یه خرما با آب جوش هیچ وقتم اول صبح شیر ندیددلپیچه و تهوع می ...

استرس گرفتم کاش دلدرد نشه تا مدرسه ک حالش خوب بود چیزی نگفت از دلدرد

2802
من از ساعت ۶ بیدارشون میکنم یه خرده آبجوش بهشون میدم که تا ۶ ونیم اشتها شون باز بشه دخترم املت یا عد ...

من زود هم بیدارشون کنم اماده میشن میرن رو مبل میخوابن فایده نداره 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
قبلا رو میگم الانم ک یه هفته صبحی یه هفته ظهری هستن داستان داریم بخدا امروز. ب زور بیدارش کردم صبونه ...

تک فرزنده؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ممنون ک خوشمزهاتون رو ب اشتراک میزارین حتماً درست میکنم 😍

خواهش می‌کنم عزیزم، اگر خوشتون اومد بعد به دلخواه می‌تونید مغز یا کنجدم اضافش کنید♥️

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
2801