2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

مادر شوهر منم هرموقع میاد خونمون هر چیزی رو چشمش رو بگیره یواشکی به شوهرم میگه بده من ببرم فکر کن چی ...

من دیگه رو نمیدم بیاد.از فضولی داره می ترکه چی خریدم جدیدا.اخه جهاز نداشتم.مدام خودشو با من مقایسه می‌کنه.حتی لباس هم میخرم میگه واسه منم می‌خریدی و از تنم درمیاره میپوشه میگه آره خیلی خوبه واسه منم بخر

من بنا به دلایلی که مادر همسرم تر زد به زندگیم بدون جهیزیه و عروسی اومدم.بعد زنیکه یه بالشت هم نداد ...

کار مادر شوهرتون که خیلی بد هستش. ولی گلم شما هم بجای اردور خوری 2500 دو تا بالش بگیر دونه ای 200 تومن که مجبور نشی بقچه بذاری زیر سرت.

2802
یاد بچگی خواهرزادم افتادم یبار پشت میزجلو مبلی پی‌پی کرد کسی نبینتش، اینقدر مأخوذ به حیا بود😐😂خواه ...

منم خواهرم وقتی شب جایی میره مهمونی با اینکه بچه‌ش ۳ ساله‌شه اما برای احتیاط پوشاکش میکنه 

جاریم دستپختش زیاد خوب نیست مال منم عالی نیست ولی خب خوبه ، هر وقت جاریمو دعوت کردم خونمون و خودم غذا پختم قشنگ یه دونه زده پهلو شوهرش تو خونه هم یادش داده دست به غذای اون نمیزنی که مبادا بخورن از غذای من خوششون بیاد ... همینطوری زحمت های منو دست نخورده گذاشتن حتی تست نکردن ببین چه جوریه ، منم بعدا دعوتشون کردم چندباری شوهرم غذا پخت یا فست فود خریدیم ولی تصمیم دارم دیگه اصلا دعوتشون نکنم لیاقت ندارن 

این کاربری از مهرماه ۱۴۰۲ دست سه تا دوست صمیمی و مهربون میباشد 🌹 اینجا مجازیه لطفا همو زود قضاوت نکنیم💔 به خاطر شناخته نشدن گاهی جزئیات رو تغییر میدم اینو بر مبنای دروغگو بودن من نزارید هر ادمی تو درد و دل کردن حق داره چیزای خصوصیشو پنهان کنه یا کامل تعریف نکنه دوست ندارم اشنایی پیدا بشه و زندگی منو تو تاپیکام زیر و رو کنه ممنون که درک میکنید دوستای نی نی سایتی من ✨ 🌹  
میومدن هرماه ۳_۴روز تلپ میشدنمیگفتن ما غذا فقط مرغ و گوشت میخوریمچایی نمیخوریمم دمنوش بیارخدالعنتشون ...

عزیزم رتبه کنکورت چند شد 

"گیرم واسه حرفی که زدی عذر خواهی کردی" با ذاتی که آشکار شده چه میکنی؟! 🌈اصلا اهل بحث کردن نیستم  پس وقتی ریپلای کردی جوابت اینه:  شاید حق با شماست 🌈یه فنجون چای تازه دم ☕و یه برش کیک 🍰 و موزیک تو سبک مورد علاقم و یه خلوت با خودم به دنیااا دنیا نمی‌فروشم 🥰🥰 یاد بگیرید واسه دل خودتون زندگی کنید نه واسه حرف مردم 💃💃💃گور بابای هرچی حرف مفت🌈🌈 لطفا لطفا افرادی که به بلوغ عقلی و فکری نرسیدن ریپلای نکنن . 😌اگه یه روزی یه جایی حرف زشتی زدی جواب ندادم فک نکن بلد نبودم😳 بدون  فقط خواستم  شبیه تو نشم 🤭. قضیه همون ادب از که آموختی گفت از بی ادبان🤗
یکی تو فامیل هست قنبل بچش تو روشویی میشوره من اصلا خوشم نمیاد خونه خودش که خونه خودشه خونه بقیه آخه ...

دقیقا من 3 تا خواهر دارم هر کدوم چندتا بچه جمعش می شه 9 تا نوه هر جا می رفتیم همه خاله هام دایی هام زندایی هام چیزی می گفتن هی اسم مامانم صدا می زدن می گفتن نوه های فلانی چقدر شرن ازیت می کنن و فلان یا مثلا فلانی با نوه هاشو بچه هاش اومد حالا خودشون بچه دار شدن مخصوصا خالم همه هم بچه هاشون شرو بدو ازیت کن جوری که سفره بهم می ریزن هیچی تو سفره باقی نمی زارن حالا همشون دهن هاشون بسته شده با این که ما هیچی بهشون نمی گیم مامانم و خواهرام همیشه می گن خودتون گفتین سر تون اومد ولی به اونا که نه تو جمع خودمون خواهر ها می گن چند ی باری هم خالم گفته به فلانی منظورش مامان من که می شه خواهرش می گه در مورد نوه هاش گفتم سرم اومد البته با خنده می گه چند باری هم خالم و زنداییم از مامانم معذرت خواهی کردن بابات حرف هاشون حالا که سر خودشون اومده 

خب این اخلاق بدیه ! شاید طرف چیزی داشت نخواست شما ببینی !این اخلاق رو ترک کن 😄یوقت کسی ب شوخی بهت ب ...

بنظرم شما حساسی وگرنه کسی بیاد خونه ما هم میبینه البته نه اینکه خودمون خونه نباشیم مثلا بچش گشنه باشه یا بخواد ببینه چطوری دیزاین کردیم و... و ما ناراحت نمی‌شیم 

بچه‌ش رفته بود تو اتاق من و پشت پرده اتاقم شلوارشو در اورده بود پی پی کرده بود من وقتی فهمیدم مامانش ...

😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

جواب مخالفینم رو نمیدم، حوصله بحث ندارم....یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست.... زنگ بعد حساب داریم
من دیگه رو نمیدم بیاد.از فضولی داره می ترکه چی خریدم جدیدا.اخه جهاز نداشتم.مدام خودشو با من مقایسه م ...

چقدر مادر شوهرت مثل مادر شوهر منه 

منم تا یه لباس میخرم مثلا میرم خونشون یواشکی به شوهرم میگه یکی هم برا من میخریدی 

باور کن سایزمون یکی نیست وگرنه ازم برمیداشت 

آخه هر چی ببینه خوشش بیاد برمیداره براش مهم نیست 

خدایا بخاطر معجزه ی قشنگت هزاران بار شکر    
من بچه بودم وای خدا نگم براتونیه مهمون اومد بچه ش پی پی کرد رو فرشخواهرم لوح تقدیر کشوری گرفته بود ت ...

یا خدا لوح تقدیر 😐من بودم همون جا سکته می کردم این قدر گریه و جیغ و داد می کردم نگو 

زایمان کردم مادر شوهرم اومد جمع کنه چون مامانم فوت شده بعد قشنگ تا ساعت ۱ شب میشست پای جم سریس نمیزاشت بخوابیم صبونه ناهار شامم خودم میزاشتم 😑 و جارو نگهداری بچه و همه چیز با وجود سزارین😬. بعد بچه زرد شد گفتم میخواد بخوابه بیمارستان یعنی تو برو که گفت میمونم تا بیای😑 وقتی برگشتم از روی ظرف الومنیومی های تهیه غذا فهمیدم شوهرم غذا میخریده  قشنگ معلوم بود همه جارو وارسی کرده و یه جارو هم نکرده بود که هیچ ظرف غذا رستوران هم همینحور مونده بود تو کابینت😑

2801