2777
2789
می گفتی چه عادت زشتی

بهش گفتم من خونه مامانم که میرم با اجازشون در یخچالو باز میکنم ،بااینکه خونه اولمه ،،

خندید گفت پناه اونیکی کارتم انجام بده ،رفت در جاکفشیو باز کرد ،کفشامونو بو کرد و ریخت بیرون 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

در تمام کابیت کشو کمد هارو باز کرد دید بعد من تعجب کردم گفتم چیزی لازم دارید ؟؟گفت نه از کابینتها را ...

چ فضول بود 

در این دنیای مملو از شر هیچ چیز همیشگی نیست حتی رنج های ما..

پسرخواهرشوهرم یه لیوان چایی نبات رو ریخت روفرش مامانش حتی دستمال هم نیاورد من رفتم دستمال بیارم گفت عیب نداره تو داری بچت ازجیش میگیری فرشاتون کثیف هست این که دیگه جیش نبود درصورتی که من اصلا اعتراضی نکردم درصورتی که پسرم پیش اونا اصلا جیش نمیکرد

2802

اخرین چیز عجیبو میگم

چون مهمونای ما بیان کار عجیب نکنن برام عجیبه

ساعت ۲ شب اومدن خونمون ! بعدش داد زدن و قهر کردن که چرا خوابیدید منتظرمون نموندید !

😐🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

✌😎
خود‌ش سر زده و بدون دعوت اومده بوده بدون اینکه از ما بپرسه برداشته زنگ زده چند نفر دیگه هم دعوت کرده ...

اینجاست که میگن مهمون ، مهمون رو میخواد صاحب خونه هیچ کدوما

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
من خونه کسی راحت باشم میرم میگردم اصلامنظوربدی هم ندارم خونه منم کسی بیاد ناراحت نمیشم کمدانوبازکنه

خب این اخلاق بدیه ! 

شاید طرف چیزی داشت نخواست شما ببینی !

این اخلاق رو ترک کن 😄یوقت کسی ب شوخی بهت بی احترامی میکنه ناراحتت میکنه 

شما منظور نداری ولی حرکت درستی نیس

مهمون غریبه بودن اولین بار بود خونمون میومدن در واقع از شهر دیگه اومده بودن بیان ماشینمونو بخرن یعنی انقددد غریبه.بعد قبل غذا براشون کیک و چای بردم برگشتن گفتن که اینو آوردین که بهمون نهار ندین😳😐بعد غذام به شوهرم گفتن چندتا بچه میخوای بیاری😕

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
ببین خودمم به شدت از بچه مهمان بی ادب متنفرمولی بنظرم این تفکر اشتباهه که ما توقع داریم پدرومادر همو ...

عزیزم من نگفتم دعواش کنه ،ولی ننباید میخندید که بچه فک کنه کارش درسته و ادامه بده ،میوه گاز میزد بعدش پرتش میکرد تو دیوار ،باز یکی دیگه یه گاز میزد و‌پرت میکرد اونم همچنان هرهر 

بهش گفتم من خونه مامانم که میرم با اجازشون در یخچالو باز میکنم ،بااینکه خونه اولمه ،،خندید گفت پناه ...

می گفتی از همچین مادری بایدهم همچین دسته گلی بالا بیاد  

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2801