2777
2789
عنوان

عجیب‌ترین کاری که تا به حال یه مهمان توی خونه‌ی شما انجام داده چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 474893 بازدید | 3078 پست
به. چیش. حسودی. کنم؟ اگر من بچه ای. ندارم. و مجرد هستم اونم. مثل من. فرقی. نداره. کلا🤐

چه ربطی به بچه نداشتن و مجرد بودن داشت🤔چی بگم والا ان شالله هم اون بنده خدا حالش بهتر شه هم مامان شما

اسی چقدر بیکاری که هنوز تاپیکت رو قفل نکردی😐😐😐😒🤦‍♀️

اصلا نیست خودش سر ما رو بند کرده فقطط 😅😅

جواب مخالفینم رو نمیدم، حوصله بحث ندارم....یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست.... زنگ بعد حساب داریم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

وای من یبار حواسم نبود این کارو کردمرو تشک تعویض پوشک عوضش کردم بعد که تشکو جم کردم پوشک گذاشتم براش ...

نه باباا عیبی نداره شما میتونستی با یه معذرت خواهی حلش کنی

اما اونا اینکارو از عمد کردن

من از مهمون خاطره زیاد دارم یکی دیگه هم یادم اومد که البته این حادثه بود وبه خیر گذشت یکی ازدوستای ...

وای چه وحشت ناک منم یک بار نوه داییم کلاس اول بود اومد خونمون نشست رو میز تحریرم از این کوچیک ها بند چوب نبود نمی دونم جنسش چی هست محکم افتاد شکست خودش هیچیش نشد مامانش هم داشت جارو می کرد یعنی دختر داییم جارو برقی گفت پق ترکید دود بلند شد سوخت مجبور شدیم یک جارو برقی دیگه بخریم 

2802
دقیقا منم بدم میاد همه هم می دونن مامانم همیشه میریزه منم برای خودم نپتون میندازم 😂یا خونه کسی میرم ...

نمیدونم چه اصراریه ک وقتی چیزی دوس نداریم بخوریم ب زور میخوان ب خوردمون بدن. مثلا من از گوشت خروس و اردک و مرغ محلی و این جور چیزا بدم میاد از وقتی بچه بودم و یادم میاد نمیخوردم مادرمم از همون بچگیم احترام میذاشت وقتی این جور چیزا درست میکرد واسه من ی غذای دیگه میپخت. حالا ۶ ساله ازدواج کردم مادرشوهرم ب زور میخواد خروس ب خوردم بده.با این ک میدونه نمیخورم هر سری میپزه منم سر سفره پلو خالی میخورم اونم میگه یادم نبود نمیخوری حالا بخور خیلی خوشمزست ادویه زدم نمیدونم فلان زدم و این حرفا یا با خروس غذا میپزه میاره در خونه میده ب شوهرم بعد پیش خودش فک میکنه منم خوردم از غذاش .منم هر سری ی جوری بهش میفهمونم ک نخوردم یا شوهرم بهش میگه چون خروس بود نخورد ولی بازم از رو نمیره و همچنان در تلاشه ک هر جور شده خروس ب خورد من بده و بگه دیدی چقد خوشمزه س

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
من این پیامو دیگه از حفظم صد صفحه تاپیک فقط این پیامه و یکی هم پیام خانومی که همش میگه تو سینک برنج ...

شرمنده دیگهههه😁😂🙈

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇
برای همسایه طبقه پایینی ما مهمان آمده بود دکمه ایفون کار نمیکردآیفون طبقه مارا زدن.پرسیدن میشه درب ر ...

واس ماهم بنده خدا از رو ناچاری باز میکنن وگرنه بیخیال نمیشه میشینه تو کوچه 

واس ماهم بنده خدا از رو ناچاری باز میکنن وگرنه بیخیال نمیشه میشینه تو کوچه

از نظر قانونی اگر کسی زنگ همسایه را بزنه و بگه من مهمان فلان واحد هستم نباید در را باز کرد چون ممکنه دزد باشه یا برای دعوا یا کار خلاف وارد بشه  . به نظرم توی قوانین ساختمان یا جلسه همسایگان یا گروه ساختمان یا حتی تک تک به همسایه ها بگید در را برای مهمان بقیه واحدها باز نکنید اگر چیزی سرقت شد شما مقصر هستید . اگر مهمان سر زده هم بیاد بشینه تو کوچه تا یاد بگیره بدون هماهنگی جایی نره .

نمیدونم چه اصراریه ک وقتی چیزی دوس نداریم بخوریم ب زور میخوان ب خوردمون بدن. مثلا من از گوشت خروس و ...

وای منم گوشت بو قلمون دوس ندارم مامانم تو همه غذا هاش می ریزه می گه خاصیت داره بخور بزور منم نمی خورم یا مثلا با مرغ قاطی می کنه می پزه فکر می کنه من نمی فهمم یا تو همه خورشت هاش می ریزه مزش مشخصه منم می فهمم اصلا خوشمزه نیست هر دفعه هم می گه ادویه زدم و فلان ولی درکش نمی کنم آخه چرا می گه تو تا وقتی تو این خونه هستی همینه ازدواج کردی رفتی نخر نخور 😕تو بیشتر چیز ها همینه همش می خواد بزور بده به خورده من چیز هایی که دوس ندارم 😕

2801