2777
2789
عنوان

عجیب‌ترین کاری که تا به حال یه مهمان توی خونه‌ی شما انجام داده چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 460034 بازدید | 2991 پست
چندشن چندشششششحتی از تصور اینکه یکی تو خونم با نوار بهداشتی خونی تو کیفش نشسته حالت تهوع بهم دست مید ...

حالم بهم خورد

بعد اون باسن بچه مبارک تو سینک در رده ی دوم این خیلی چندش بود

جدید نیستم ، کاربری قبلی واسه تایمی بود ک من تلاطم زیادی تو ذهن و روحم داشتم ..ترجیح دادم کاربری جدید بزنم . کاربر آقا ریپلای نکنه ، وارد تاپیکم نشه ، لایکم نکنه 🤷‍♀️

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

با خوندن بعضی کامنتا فهمیدم که هیچکس خونه کسی نباید بره اگر هم ک میره نباید درمورد هیچی ن نظر بده ن ...

سلام عزیزم حرفات درسته ولی مشکل از خودت نیست مشکل از اطرافیانه باور کن چه میزبان چه مهمان هردوش رو باید رعایت کرد 

چراباید مهمان بلند شه به وسایل شخصی میزبان بدون اجازه دست بزنه ؟؟ چرا باید کشو کمد رو بگرده ؟؟

میزبان یبار مهمان داد و با روی خوش استقبال کرد 

چرا طرف هر چهاربار که میات و بریز بپاش میکنه ولی طرف را یکبار دعوت نمیکنه ؟؟ حالا خود شما واقعا دورتادورت یا همون مهمانایی که دعوت کردی همه کاری که تو براشون انجام دادن ؟؟ بدون نقص ؟؟

حالا خودم خدا شاهده خواهرای شوهرم میان به امام حسین با روی خوش ازشون استقبال میکنم یا به قول خودت بهترین رو میزبانی رو براشون انجام میدم 

از در که میرن بیرون پشت سرم حرف میزنن یا اصلا یه بار به احترام مارو دعوت ندادن یا اگه بدن یه سفره بندازن دوتا بشقاب کوچیک بندازن جلوت انگاراز شهر قحطی اومدیم و ندیده هستیم 

این جور ادم دوست داری بار دیگه دعوت بدی ؟؟؟ 

خوب همه مثل شما فهمیده نیستن دنیا هزار جور ادم داره میزبان بد و خوب مهمان بد وخوب 

نمیدونم شاید حرفم به نظرت درست نباشه ولی من بخدا با این چیزایی که گفتم ولی بازم اگه بیان خونم بهترین پذیرایی میکنم چون ذاتم اینه 

2802
عجب بیشعوری من بودم فرداش زنگ میزدم میگفتم دارم میام خونتون ناهار یه لشگر با خودم میاوردم بفهمه چه ک ...

جالبه خودشون هم دیدن و فهمیدن که بابام داره میره بیرون غذا بگیره با یه حالت تعارف میگفتن حالا نه همون نون پنیر می خوریم... ولی قشنگ منتظر کباب بودن حالا من اینجوری میگم مامان بابام دعوا می کنن که زشته مهمون حبیب خداست ولی من تا عمر دارم می گم   چون چندسال پیش یه بار مهمون عصر اومد برگشتنی برف بارید جاده خطرناک بود اینا مجبوری موندن بابام خواست غذا بگیره اقاهه خودش با بابام رفته بود اصلا اونجا سر حساب کردن کم مونده بوده دعوا بشه  اقاهه اخرش به اصرار خودش حساب کرده بوده اومده بودن شامو خوردن. واقعا اونا شعور داشتن. ولی اینا انگار قوم والضالین بودن  

جالبه خودشون هم دیدن و فهمیدن که بابام داره میره بیرون غذا بگیره با یه حالت تعارف میگفتن حالا نه همو ...

میگم شعور هست تا شعور...من که چنین کاری میکردم

کاش تو بودی توی سرنوشتم،کاش غم مهمان دائم خانه ی دلم نبود.کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من.
چقدر شما بی فرهنگی😐😐 چطوری این حجم از سنگ دلی رو تو خودتون جا میدید؟!!

از ادم. پرو. خوشم. نمیاد. مامانم. سه ماه. پیش. در خونه. تصادف. کرد. افتاده. بود. وسط خیابون. همین. خانوم. تو خونش. با دوستش. خوش خوشانش  بود یعنی. انقدر. که من  جیغ زدم  خبردار. نشد. اگر. بمیره. ام. مهم. نیست

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
من خودم باشم تو پلاستیک همراه خودم میبرم میزارم تو کیفم میبرم توام معلومه اینکارا ای 😄😄😄😄

بعدش اون کیف رو استفاده میکنید؟!چطور دلتون میگیره کار شما از هر کار پچلی بدتره که سطل مال نوار بهداشتیه دیگه به یدونه هم کسی نمرده میپیچن تو دستمال میذارن

از ادم. پرو. خوشم. نمیاد. مامانم. سه ماه. پیش. در خونه. تصادف. کرد. افتاده. بود. وسط خیابون. همین. خ ...

وا خب شاید نشنیده معلومه خیلی حسودی به طرف رو خودت کار کن عزیزم زمین گرده خوب نیست ادم راجب ادما‌اینجوری حرف بزنه

وا خب شاید نشنیده معلومه خیلی حسودی به طرف رو خودت کار کن عزیزم زمین گرده خوب نیست ادم راجب ادما‌این ...

بحث. نشنیدن. نیست. ازدرون خونه. اومده. بیرون. دیده  که. مامور ایستاده. داداشم. هست. بازم. سراغی. نگرفته زنیکه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
وا خب شاید نشنیده معلومه خیلی حسودی به طرف رو خودت کار کن عزیزم زمین گرده خوب نیست ادم راجب ادما‌این ...

به. چیش. حسودی. کنم؟ اگر من بچه ای. ندارم. و مجرد هستم  اونم. مثل من. فرقی. نداره. کلا🤐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801