2777
2789
عنوان

سن شوهراتون❤

| مشاهده متن کامل بحث + 6970 بازدید | 600 پست

۴۳.من عاشقش نبودم ونیستم.دوانسان عاقلیم ک داریم زندگی میکنیم..باعقل ومنطق ازدواج کردم و همسرم منو انتخاب کردو گفت دوسم داره...

کوچیک ک نیس ازم.و توهرزندگی پستی وبلندی زیادی هس.منکه فقط تحمل کردم وصبر...

شب های هجر راگذراندیم وزنده ایم🍀 مارابه سخت جانی خوداین گمان نبود

ببین

خیلیا هستن ک که مرده چندین سال بزرگتره

ولی طلاق دادن

از ۱۲ تا ازدواج ۷ تاش طلاق بوده

پس عملا هیچ اصولی این وسط نیست

جز عقل خودتون...

سبک سنگین کنید

نامزدتون بلوغ عقلی داره؟

شغل داره؟

زندگیش چ طوره؟

خوبه؟

از ته دل خوشحالید؟

پس ازدواج کنید...

اطرافیان همیشه حرف میزنن

مهم  عقل خودته

آقا هستم،جان عزیزت لایک نکن🫤🫤🫤

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

ما همسنیم. حتی روز و ماه و سالمون یکیه

آدم وقتی جوان است به پیری جور دیگری فکر می‌کند. فکر می‌کند پیری یک حالت عجیب و غریبی است که به اندازه‌ی صدها کیلومتر و صدها سال از آدم دور است. اما وقتی به آن می‌رسد می‌بیند هنوز همان دخترک پانزده ساله است که موهایش سفید شده، دور چشم‌هایش چین افتاده، پاهایش ضعف می‌رود و دیگر نمی‌تواند پله‌ها را سه تا یکی کند. و از همه بدتر بار خاطره‌هاست که روی دوش آدم سنگینی می‌کند.».   از کتاب چهل سالگی ناهید طباطبائی

عجله نکن برای از واج باهاش

یه مدت رفتارشو بسنج ببین به اندازه کافی پخته رفتار میکنه یا نه؟میتونه گلیم خودشو از اب بکشه؟ تحت فرمان مادرش نیس؟جایی حقشو خوردن میتونه از خودش دفاع کنه؟جنم کاری داره؟ 

اگه ایناش اوکیه مشکلی براتون پیش نمیاد

چگونه حمل کند این قاصدک جنون را..؟
2802

نمونش رو دیدم الان معلوم نمیکنه چهل رو که آقایون رد میکنن میگن خانم سن مادرمونه

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻
من ۲۵

۲۰ ساله خیلی بچه ست اصلا مناسب رابطه نیست

خواستم بگم برید پیش مشاور دیدم اصن در حد پیش مشاور رفتن نیست

اگه شما ۳۵ بودی ایشون ۳۰ منطقی یود

الا نه

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

وقتی پا به سن بذارید این تفاوت مشخص میشه چون خانوما بخاطر چند مسئله که یکیش بارداری هست بیشتر شکست میخورن بعدش اون همیشه تو فاز کوچیکتر بودن از شما هست و باید براش مادری هم بکنی و نمیتونه تگیه گاه باشه حامی باشه یعنی بخوادم در برابر شما نمیتونه چون سنش کوچیکتره ذهنیتش هم همینطوری شکل میگیره

حس هفتمی ام..کاربران عزیز ما آپدیت شدیم نسخه های قبلی غیرفعاله و هر حس ششمی در سایت می بینید فیک هست لطفا فقط از نسخه ی حس هفتمی استفاده کنید🙏
2801