2777
2789

وقتی یه دختر کوچولو بودم اینو درک کردم 

ببینید چقد سخته من فقط ی بچه بودم فکر میکردم مثل سیندرلام

بابام میرفت میترسیدم

تو اون سن کم گاهی فکر مبکردم خانواده دیگه ای دارم

بابامم نظامیه ولی بازم یه بغل با محبت تر بود بزور خودم توش جا کنم

تو نوجونی میخواستم برم تست دی آن ای بگیریم

الانم که فقط دلم میخاد برم از اینجا 

دعا کنید ازدواجم جور شه سنم بالاس ❤️

خیلی رو شخصیت و آینده بچه تاثیر میزاره اگه دختر خوشتون نمیاد میتونید دنیاش نیارید شاید اون کوچولو برگرده به عالم زر و یه خانواده بهتر براش پیدا کنن

به امید ایران بدون افغان 🇮🇷لطفا برای ازدواجم دعا کنید . 

کاش برگردم به عالم زر

💜مجنون مایکل 💜زمانی که شروع به شکستن رکوردها کردم. زمانی که رکوردهای الویس پریسلی و بیتلز را شکستم، زمانی که آلبومم به پرفورش‌ترین آلبوم تمام تاریخ تبدیل شد؛ همون زمان بود که آن‌ها من را خل خطاب کردند. آن‌ها مرا هم‌جنس‌باز خطاب کردند. آن‌ها مرا بچه‌باز خواندند. گفتند پوستم را سفید کردم. آن‌ها هر کاری کردند تا مردم را مقابل من قرار بدهند

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

متاسفانه مشکل خیلیا هس . منم میبینم مامانم تو رفتاراش با داداشم خیلی خوبه . مثلا من صداش کنم با حالت عصبی و داد جوابمو میده اون صداش کنه با چرب زبونی جوابشو میده . 

اون شاغله پسره از من یه سال کوچیک ، من کارم ازاده ، ن بیمه دارم ن چیزی ، فقط از من تیغ میزنه ک فلان چیزو بگیر اومدنی ، اما ندیدم یبار ب اون بگه . حتی خرید های خونه رو من باید ببرمش اینور اونور یبار ب اون نگف منو ببر فلان جا . غذا براش زیاد میذاره ، خیلی جاها حس کردم .

من بعد فوت بابام پشتم که خالی شد 

تازه فهمیدم نمیشه روی مامانم حساب باز کرد کلا طرف پسرشه

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
من بعد فوت بابام پشتم که خالی شد تازه فهمیدم نمیشه روی مامانم حساب باز کرد کلا طرف پسرشه

خدارحمتشون کنه

به امید ایران بدون افغان 🇮🇷لطفا برای ازدواجم دعا کنید . 

دقیقااین رفتارمادرمنم باخواهروبرادرم داره من ک متاهلم ولی دارم میبینم خیلی فرق میزاره بین خواهرم وبرادرم واین خیلی بده من سعی میکنم بین بچه هام فرق نذارم پسرمو باهاش رفیقم جزمادربودن دخترمم همین طور

زندگے واقعا بسیار ساده است !از هر دست بدهیم ،از همان دست می‌گیریم !هرطوری ڪه درباره‌ے خود بیندیشیم ،برایمان به واقعیت مبدل می‌شود .من معتقدم ڪه هرڪسے از جمله من ،مسئول همه اتفاقات خوب و یا بد در زندگیش است …! 
متاسفانه مشکل خیلیا هس . منم میبینم مامانم تو رفتاراش با داداشم خیلی خوبه . مثلا من صداش کنم با حالت ...

عاقبتش میشه مامان من

تمام زندگیشو خرجش کرد

الان ازدواج کرد محلش نمیزاره

سر حرفی الکی ک زنش بزنه با مادرم قهرمیکنه

حتیدنمیزاره زن داداشم بچشو مادرم بغل کنه

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂
خدارحمتشون کنه

خوبه بابات خوب بوده

من بابام بدتره

الانم انگار دشمنشیم

پسراش ابروشو بردن ولی بازم اسمشونو به بد بیاری فحشت میده طرفشونه

نمیدونم حکمتش چیه میدونه اگه بمیره ام هم براش مراسم نمیگیرن پول خرج کنن ولی بازم پشتشونه

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂

من خودم مادرم یه دختر ۱۲ ساله ویه پسرحدود ۴ ساله دارم دخترم خیلی بهم توهین میکنه مثلا وقتی کاراشتباهی انجام میده دعواش میکنم بهم میگه سگ. یامیگه برو با این قیافه نحست یاحتی یه باربهم گفت مامان خجالت میکشم باهات برم بیرون چون نمیخندی وهمش اخمات توهمه.یوقتا نشستم میگم مامان بیا بغلم ولی نمیاد. بوسش میکنم صورتشو با اکراه میاره جلو.

برعکس پسرم صبحا تا بیدارمیشه دستاشو بازمیکنه که منو توبغل بگیره بهم میگه مامان دوستت دارم یا صورتمو نازی میکنه-میگه توچقدر نازی . من واقعا بین دوتابچم فرقی نمیزارم حتی بارها وقتی دخترم پرسیده مامان منوبیشتردوست داری یا داداشم بهش گفتم تو برام یه چیز دیگه ای چون من مادر شدنو باتو تجربه کردم. دخترم مدرسه غیرانتفاعی میره هزینه مدرسه امسالش فقط ۲۵ واسه مادراومد . ولی پسرم کفش نداشت یه جفت کفش ارزون براش گرفتم باهزینه پستش شد ۳۵۰ . ولی دخترم منو کشت که تو چرا واسه داداشم کفش گرفتی. خوب وقتی دخترم به من توهین میکنه و پسرم محبت من یه جورباید واکنش نشون بدم درمقابل رفتاراشون؟اینجاست که دخترم احساس میکنه من فرق میزارم. استارتر ببخش خیلی نوشتم ولی واقعادلم پربود😔

من خودم مادرم یه دختر ۱۲ ساله ویه پسرحدود ۴ ساله دارم دخترم خیلی بهم توهین میکنه مثلا وقتی کاراشتباه ...

دخترتون باید روانکاوی  بشه  حتما یه روانشناس خوب ببریدش وگرنه هرچی بزرگتر بشه .........

2801