2777
2789
عنوان

سن شوهراتون❤

| مشاهده متن کامل بحث + 7120 بازدید | 601 پست
چی بگم عزیزم اینجا نصف خانوما میگن خوبه ازدواج کن نصفشون میگن نه منم هنگیدم دیگه باید برم مشاور

چرا متوجه نمیشی پسر ۲۰ ساله آخه؟!!! وای پسر ۲۰ ساله؟!!! بخدا این دهنش بو شیر میده.... 

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

مجردم ولی شخص مورد نظر 4 ماه ازم بزرگتره

دوس داشتم سه چهار سال بزرگتر بود

اینطوری خیلی بهتر میشد از هر لحاظ

ولی چون از جنبه های دیگه اوکیه اینو فاکتور گرفتم

کسی دستور نودل خواست بگه واسش بفرستم🤗🍜 خیلی نودل دوس دارم😋😂 مامانم میگه آخرش انقد نودل میخوری که بخاطرش میمیری🤌🏻🤭 به من نگین دوست دارم، برام نودل بخرین😁💕 البته زیادیشم خوب نیست و ضرر داره😶 یه دخترِ شمالیِ پر انرژی🌱 عاشقِ هنر🎨
بابا گوش نده یخدا طلاق تو برعکس اینه قضیه هزار برابر بیشتره هیچ ربطی نداره کی این قانون رو گذاشته کج ...

عشقمون دو طرفه س خیلی همو میخوایم اره همیشه باید حقو ب مردا بدیم مرد سالاریه ما زنا هیچی دیگه....اتفاقا خیلی خوبه بیشتر جاها از من نظر میخواد هرکاری میکنه منو درجریان میزاره چون فک میکنه من پخته ترم اما خودش خیلی چیزارو بهم یاد داد خیلی چیزا

آره بابا پسرا واقعا تا ۲۸سالگی نمیشه روشون حساب کرد خییییلی بچه و هیجانین دو روز دیگه بزرگ‌تر میشه س ...

اونا دنبال بازین اما نامزدم داره خونشو تکمیل میکنه ادم با ادم فرق داره این خیلی پخته تر از سنش میزنه خیلی جنم داره بخدا من خیلی چیزا ازش یاد گرفتم گاهی حس میکنم خیلی عاقلتره 

من و شوهرم تقریبا همسن هستیم شوشو 10 ماه ازم بزرگتره؛بعد از 8 سال زندگی مشترک خداروشکر راضیم ولی اوایل خیییلی بچه بود و حرص خوردم.اگر توان و حوصله حرص خوردن زیاد داری ازدواج کن انشالله خوشبخت میشی🥰.مال شما که کوچکترم هست زیاد نمیتونی تکیه کنی و بیشتر بار زندگی رو دوش خودت میفته ولی خوب پایه عشق و حال میشه باهات چون جوونه

هر جوری هم که رفتار کنه عزیز دلم بچست... بخدا بچست... مردا ۶۰ سالشونه بشه بچه هستن این که خدایی بچست ...

من اکه دوستام و خانوادم خودشونو جر ندن من در مقابلم بچه نمی بینم یه مرد واقعی و با معرفت می بینم

ولی خانوادت که حسودیت نمیکنند ببین اونا چی میگن خانواده همیشه بهترین نظر رو میده

خانوادم خیلی سنتی هستن و طرز فکرشون قدیمیه خانواده اون مشکلی نداره حتی مورد اینطوری زیاد دارن اما خب خانوادم میگن نههههههههه مرد باید بزرگتر باشه

2801