2777
2789
عنوان

سن شوهراتون❤

| مشاهده متن کامل بحث + 6727 بازدید | 600 پست
من اکه دوستام و خانوادم خودشونو جر ندن من در مقابلم بچه نمی بینم یه مرد واقعی و با معرفت می بینم

تو درگیر احساساتی و نکته منفی نمیبینی.... تو چرا تاپیک زدی عزیزم؟ تو که تصمیمت گرفتی سوال مرسیدنت چیه؟ الان میخوای منم متهم به حسادت کنی؟

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

بنظرم به حرف مردم اهمیت ندهشوهرت بزرگتر هم باشه دیگه میگن وای نه شوهرت خیلی بزرگتره ازت

دختر خالم با ۱۵ سال بزرگتر از خودش ازدواج کرد همه گفتن با پدربزرگش ازدواج کرده

خانوادم خیلی سنتی هستن و طرز فکرشون قدیمیه خانواده اون مشکلی نداره حتی مورد اینطوری زیاد دارن اما خب ...

چی بگم منم مثل خانوادت فکر میکنم راستش 🤣🤣🤣 پس حرف منم بدردت نمیخوره 🙂🙃🙂🙃🙂🙃 

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
2802
تو درگیر احساساتی و نکته منفی نمیبینی.... تو چرا تاپیک زدی عزیزم؟ تو که تصمیمت گرفتی سوال مرسیدنت چی ...

نه من نمیگم شما حسادت داری چون خودم اومدم تاپیک زدم خواستم نظراتو بدونم 🙂

۵سال خیلیه بنظرمن

الان تا جوونید اوکیه ولی ۱۰سال دیگه شما بخاطر زایمان و خیلی چیزای دیگه شکسته تر میشید و همسرتون جوون میمونه و کم کم سرد میشه و مخصوصااااا حرفای بقیه و رفتارای سوسکی بقیه بهش میفهمونن ک زنت پیرتر از خودته و خودت بهتری و این شروع ماجراست...

این نمونهارو دیدم با چشمای خودم که همکارای مرد بهش میگفتن ماشاالله خیلی جوونتر از زنتی یا مثلا یبار تو جمع ینفر برای اولین بار زن و شوهر رو کنار هم دید وقتی فهمید زنشه گف عه ببخشید نشناختم ینی واضح نگفتا یجوری تعجب کرد ک زنه قشنگ فهمید بخاطر اختلاف سنیشون تعجب کرد

همواره ثروت و آرامش و عشق و شادی به سمت من در جریانست...خدایا هزاران بار شکرت🙏🏻
2801