2777
2789
عنوان

سن شوهراتون❤

| مشاهده متن کامل بحث + 5796 بازدید | 574 پست
من و شوهرم تقریبا همسن هستیم شوشو 10 ماه ازم بزرگتره؛بعد از 8 سال زندگی مشترک خداروشکر راضیم ولی اوا ...

الهی خوش باشید همیشه❤هر زندگی سختیای خودشو داره ما هم باید حرص اینو بخوریم😂😂😂

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

حتما میرم 🙂

خواهر کلم اشتباه نکن سنش خیلی کمه چندسال دیگه سلیقه و رفتار و شخصیتش تغییر میکنه هنوز شخصیتش شکل نگرفته پسرا دیر بزرگ کیشن تو ۳۰سالگی هنوز بچه هستن این خو ۲۰

😜🌹🌻
2802

میدونم الان جواب منم ی چیزی میگی ولی اینکارو نکن من ۵ ماه ۵ماااه از همسرم بزرگتر هستم ولی نابودم انگار ی پسر بچه رو بزرگ کردم ولی همچنان لجوج و سرکش هست و من مثل مادرش خسته شدم منم عاشق بودم اونم تو ظاهر مرد بود همه جوره ولی..

اشتباهه خودتو داری فقط گول میزنی که مرد هستو سختی کشیده اون جز هوس مخش چیزی الان نمیکشه

دیدم رو عوض کردم خدا کمکم باش🤗آمین🤲

من ۲۴

اون ۲۵ و خورده ای

والا وقتی با هم دوست شدیم ۲۰ سالش بود طفلک

اون موقع واسه من خوب بود

ولی تو حالت کلی مرد کوچیکتر واسه ازدواج نمیدوستم

وایب مردونه نمیده

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
الان من مطمئنم چون این وضع مالیش خوبه میگن این فوق العادس

خوبه همینو بگیر خوشبختی با پول قشنگتزه بهتره

https://daigo.ir/secret/2452132653    هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2801