2777
2789
عنوان

بنظرتون من خیلی چاقم

359 بازدید | 40 پست

قدم ۱۶۵

وزنم ۷۳😔حس میکنم گنده تریم آدم کره زمینم

قسم یاد میکنم دیگ حرف جیز نزنم ک تعلیق نشم 🤧 شدم مث ۴۰ ساله ها . فحشمم بدی میخندم . آینه آینه 🥲 تازه شم اینقد حرص میخوری خودت خشک میشیا عه چیزه یعنی شیرت منظورم بود ‌ 😪آخه چرا حرص چرا داعوا  تا وقتی میتونیم با خنده و شوخی همو بزنیم شقه کنیم😔😌

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

ب قد و وزن نیست ادم باید هیکل طرفو ببینه

بعضیا استخون بندی سنگین دارن و با وجود وزن بالا لاغرن شاید شما از اون دسته باشی

تو دل بستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد،  رها کن ای دل غافل خدایِ بت پرستت را ...
بیا وزنمونو جمع تقسیبم دو کنیم

چی

قسم یاد میکنم دیگ حرف جیز نزنم ک تعلیق نشم 🤧 شدم مث ۴۰ ساله ها . فحشمم بدی میخندم . آینه آینه 🥲 تازه شم اینقد حرص میخوری خودت خشک میشیا عه چیزه یعنی شیرت منظورم بود ‌ 😪آخه چرا حرص چرا داعوا  تا وقتی میتونیم با خنده و شوخی همو بزنیم شقه کنیم😔😌

من قدم ۱۶۵ تا ۱۶۷ ایناست وقتی ۷۵ کیلو همه میگن رو فرمی فکر کن شدم ۶۹ نمیشد نگام کرد از لاغری 

فقط بستگی به سایز داره به وزن دقت نکن من دیدم آدمهایی که وزن بالا دارن نسبت به قد ولی تناسب زیبایی دارت

لایک نکنیدلطفا🙏 درخواست دوستی رد میکنم👍مخالف نظرم ریپ نکن بحث ندارم 👍کاربر  قبل سال ۹۸ ام ولی تعلیقی 👈این جمله خیلی قشنگه 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔دوستان وقتی بابام رحمت خدا رفت فهمیدم باردارم کل زمان بارداری داغدار بودم و داغون میشه دعا کنید تو دلیم سالم باشه 😔خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷💞  دوستان ختم گروهی قرآن دارم تو تاپیک هام هر کسی خواست شرکت کنه تگم کنه یا به تاپیک مربوط به شرایط ختم پیام بده فقط 💚ختم به نیت آرامش پدرم و سلامتی تو دلیم 🤲💞 ممنون ازت خدایا که نی نی سالم امد بغلم الهی قسمت همه باشه 🤲
نه بستگی به استخوان بندی هم داره البته

مربی باشگاه میکه خیلی خوبی فقط باید کات بندازی 

دقیقا مث منی چندسالتع و بیشتر چربی تو کدوم قسمته

ران و باسن

تازگیا شکمم بخاطر تنبلی تخمدان داره میاد جلو 

من قدم ۱۶۵ تا ۱۶۷ ایناست وقتی ۷۵ کیلو همه میگن رو فرمی فکر کن شدم ۶۹ نمیشد نگام کرد از لاغری فقط بست ...

همه بهم میگن رو فرمی  حتی مربی باشگاه مون گف فقط باید کات بندازی رو عضلاتتان چون بیشتر عضله هست تا چربی 

ولی خالم و دوستم ک هر دو بشدت لاغری  مسخرم میگنن 

ب قد و وزن نیست ادم باید هیکل طرفو ببینهبعضیا استخون بندی سنگین دارن و با وجود وزن بالا لاغرن شاید ش ...

همه میگن چاق نیستم ولی وقتی میرم رو ترازو پشمام می ریزه به کسی بگم ۷۳ لم باور نمیکنه 

همه بهم میگن رو فرمی حتی مربی باشگاه مون گف فقط باید کات بندازی رو عضلاتتان چون بیشتر عضله هست تا چ ...

خوب داری میگی به شدت لاغر بنظرت ممکن از حسادت باشه ؟ خودت همون جوری که هستی دوست داشته باش دوست عزیز 

لایک نکنیدلطفا🙏 درخواست دوستی رد میکنم👍مخالف نظرم ریپ نکن بحث ندارم 👍کاربر  قبل سال ۹۸ ام ولی تعلیقی 👈این جمله خیلی قشنگه 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔دوستان وقتی بابام رحمت خدا رفت فهمیدم باردارم کل زمان بارداری داغدار بودم و داغون میشه دعا کنید تو دلیم سالم باشه 😔خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷💞  دوستان ختم گروهی قرآن دارم تو تاپیک هام هر کسی خواست شرکت کنه تگم کنه یا به تاپیک مربوط به شرایط ختم پیام بده فقط 💚ختم به نیت آرامش پدرم و سلامتی تو دلیم 🤲💞 ممنون ازت خدایا که نی نی سالم امد بغلم الهی قسمت همه باشه 🤲
2801