2777
2789
عنوان

کارشناس دادگستری واقعا این همه درامد داره😳

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 63 پست
پدر من رشوه ای ک میگیره این نیسمثلا بعنوان پاداش بهش برنج میدنما هیچوقت برنج نمیگیریمهرسال بهمون مید ...

کوفتتون بشه 

از،من ۲۰۰ میخواد که رای رو به نفعم بزنه 

خیر نبینید 

کوفتتون بشه از،من ۲۰۰ میخواد که رای رو به نفعم بزنه خیر نبینید

پدر من تقسیم اموال میکنه

یا قیمت گذاری برای طلاق  

باش

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرهنگیان یا پرستار آینده ✨🙇🏻‍♀️ نَبود وُ نیستُ و نَخواهَد بود عَزیزتَر اَز تو بَرایِ مَن جانِ مَن:)H🫀✨️تیکر هدفمه حامله نیستم✨🤍به نام خدایی که مارا بنده خودش قرار نداد فرزند خود شمرد

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

بابام؟بابام50ب ما ماهی ام میدنمیوه انجیر میدنگردو میدنهمش اونایی ک ب نفع دادن هرسال میدنچون بابام زم ...

چی بگم 

در هر صورت قبول کردنش درست نیست چون اگه هم اینطور باشه پدرت به وظیفه اش عمل کرده نه بیشتر....

سلام عزیزم.کار خوبی نیست چون دین به کردند میاد.اگه میتونی کارها رو با وجدان آرام انجام بدید برو دنبالش وگرنه که برات فقط پول میاره و وجدان درگیر ونا آرام.من کسی رو دیدم که یه فایل 15میلیردی رو 4.5قیمت داد ولی خوب مدیون 20.30نفر شد مطمئنم که یه عالمه .......پشت سرش هست خدا بادادش برسه

پدر من تقسیم اموال میکنهیا قیمت گذاری برای طلاق باش

اشتباه از خودته اسم کار باباتو میذاری زیر میزی که همه توهین کنن 

الان شوهر من مدیر مدرسه هس بعدش والدین براش کلی بادام و گردو از باغ های میوه شون میارن یا شام دعوتمون میکنن

ما هم به واسطه لطف و محبتی که دارن قبول میکنن

اسمش نه رشوس نه زیر میزی 

یکی به یکی لطف داره و اسمش زیر میزی نیست

بابام؟بابام50ب ما ماهی ام میدنمیوه انجیر میدنگردو میدنهمش اونایی ک ب نفع دادن هرسال میدنچون بابام زم ...

خدا به دادبرسه ، الان شما خوشحالی از بی عدالتی پدرت ،از قضاوت نادرست از حق بقیه رو پایمال کردن ،

اسم این نه رشوه است نه زیر میزی 

اونا به عنوان کاری پدرت براشون انجام داده لطف میکنن میارن میدن دلبخواهی خودشون دوست دارن 

الان کلی ادم میان توهین میکنن 

آی چیخدی پشمان پشمان گون اولدو اونا دوشمان اوریمده سوز واریدی نه آنام بیلدی نه آتام،🥺🖤
خدا به دادبرسه ، الان شما خوشحالی از بی عدالتی پدرت ،از قضاوت نادرست از حق بقیه رو پایمال کردن ،

خانم عزیز

پدر من رشوه نمیگیره

براش هدیه میارن

چندساله ی مرد دعاگوی بابامه برنج میاره

یکیش میوه

یکیش پسته

شما همین اینکارو بکن برات بیارن 

بعد بیا چرت بگو

اصلا خوب میکنه

دمش گرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرهنگیان یا پرستار آینده ✨🙇🏻‍♀️ نَبود وُ نیستُ و نَخواهَد بود عَزیزتَر اَز تو بَرایِ مَن جانِ مَن:)H🫀✨️تیکر هدفمه حامله نیستم✨🤍به نام خدایی که مارا بنده خودش قرار نداد فرزند خود شمرد
اشتباه از خودته اسم کار باباتو میذاری زیر میزی که همه توهین کنن الان شوهر من مدیر مدرسه هس بعدش والد ...

دقیقا

برای پدرم دیروز تمشک مربا اوردن

والا تمشک بازاره

اوردنش مهمه

انگار ماشین میدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801