2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

شما بچه ها همیشه از پدر مادرا طلب دارید خودتون براشون چیکار کردید ؟برای بچه هاتون قرار چیکار کنید ،غ ...

ما حقشون رو ندادیم بقیه برای اونا کم بزاریم 

ما هم غلط نکردیم بچه آدمهایی شدیم که حق ما رو میدن بقیه

ما حقشون رو ندادیم بقیه برای اونا کم بزاریم ما هم غلط نکردیم بچه آدمهایی شدیم که حق ما رو میدن بقیه

اون حق سهم خودشون بوده اختیارش داشتن  ،جربزه داشته باشید خودتون زندگی مرفهی درست کنید ،منم پدرم همه رو بخشید حتی ملکی که خودش خریده بود ،بجاش ما بچه هاش باهم براش توروستا خونه خریدیم حسرت مال از دست رفته اش رونخوره اما هیچ وقت به خودن اجازه توهین ندادم

شما بچه ها همیشه از پدر مادرا طلب دارید خودتون براشون چیکار کردید ؟برای بچه هاتون قرار چیکار کنید ،غ ...

چرا وقتی اینقدر احمقی ک حقتو میخورن 

غلط میکنند ک بچه میارند 

غلط میکنند بچه با کمبود بزرگ کنند

غلط میکنند

ما خیلی کار کردیم خیلی از خودمون گذاشتیم فکر کردن اره 

راحت بذرو بخشش کنند کنار بکشند 

اخه تو پدری تو مادری ک نمیگی بزار اینو بگیرم اینکارو کنم برا بچه هام

لعنت به خودشونو فامیلشون،اونا فامیلشونو بیشتر بچه هاشون قبول دارن درحالی ک همین فامیل هزار برابر بهشون ضرر زد 

تماما خوشیو سفره ها سفر هاشون با اوناس

چرا وقتی اینقدر احمقی ک حقتو میخورن غلط میکنند ک بچه میارند غلط میکنند بچه با کمبود بزرگ کنندغلط میک ...

با حرف وحرص خوردنت اونا عوض میشن قطعا نه ،وقتی خودشون نمیخوان قبول کنن حقیقت رو ،مثل آدمی که خود ش زده به خواب ،پس بهتر فکر کنی همچین مالی نبوده ،اگه میتونی وکالت بگیر خودت برو دنبالش

اون حق سهم خودشون بوده اختیارش داشتن ،جربزه داشته باشید خودتون زندگی مرفهی درست کنید ،منم پدرم همه ...

خیر اتفاقا پیامبر منع کردن از این بذل و بخشش ها 

چون باعث کینه و نزاع و بحث میشه مخصوصا اگر بچه ها در کمبود بزرگ بشن 

پدر مادرها میتونن مالشون رو نبخشن که حسرت مال از دست رفته نخورند و جربزه داشته باشن زندگی مرفه برای خانوادشون درست کنن نه بقیه