2777
2789
عنوان

وقتی نی نی یار نیستید به شما چه ربطی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1046 بازدید | 88 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

حرف شما کاملا درست، آخه بعضی از تاپیکها هم واقعا چندش هستن، مثلا دیشب یکی تاپیک زده قشنگ رابطه ی جنس ...

تاپیک های سیاسی و جنسی آره ولی خوب تاپیک های دیگه که اصلا ایرادی نداره نباید حذف شن

�😐😐

نمیدونم چه تاپیک هایی منظورته ولی بعضی چیزا واقعا چرت و پرته نامناسبه . هر چیزی جاش تو سایت نیست و هر کسی حق داره تاپیک نا مناسبی رو گزارش بزنه

ز اختیار جهان عقده‌ای است در دل من     که جز به گریه ی بی‌ اختیار نگشاید ..‌.
مگه چیه😂 ادم میخاد یه لقمه نون حلال سر سفره ببره😂😂😂

الان همین شما که میگی عاشق شوتی هاهستم و نونشون حلاله ناطر سایت رد بشه ببینه مسدودت کنه  بعد  تاپیک گوشه کنایه و اه و ناله میزنی 

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید: آیا بالاخره رنج های بشر  پایان یافت؟
من تو تایپک پربازدید جوک تعریف کردم یکی اومده کلی حرف بهم زده! بعضی ها واقعا مشکل روانی دارنمنم صد ت ...

منم یه تاپیک زدم که توش یکی بهم بی دلیل گفت واقعا حیف اسم مرد که گذاشتن روی تو خاک توی سرت😐😐😐

نمیدونم اون بدبخت عقده ای از کجا فشاری شده بود که اینو بهم گفت

چرا نمیمیری میگن خوبا زود میرن😏
تو این محیط ما بیشتر از نی نی یار فعال هستیم و برامون بیشتر از نی نی یار مهمه که سایت کیفیت و مسیر د ...

چاپلوس:

خسته از هر چی که بود،خسته از هر چی که هست🥀                  کاربر قدیمی هستم  علی یاسینیِ سابق ام  اکانتم هزار بار بی دلیل تعلیق شد  لطفا تعلیقمون نکن نی نی یار،چون این اکانت دست دو نفره  
2801