2777
2789
عنوان

وقتی نی نی یار نیستید به شما چه ربطی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1053 بازدید | 88 پست
معلومه خیلی ازشون شاکی هستی🥴🤦

اخه همیشه میخوان بگن ما هم هستیم حتی وقتی روی صحبتت فقط با شخص نی نی یاره. حداقل کاش یه حقوق میگرفتن اونموقع میگفتیم میخوان حقوقشونو حلال کنن انقدر همه جا هستن😬

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا یدونه ۴۰۵ رو تصور کن که فنر های عقب ماشین رو بالا میده که وقتی داره بار قاچاقی میزنه، کسی بهش ش ...

WoOoW

ماشین خلافی ❌ ماشین شوتی ✅

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
میدونم ولی چیز خاصی نگفتم همش گفتم ایا درامد ماشین شوتی خوبه؟😂

آخه اساسا این شغل غیرقانونیه. احتمالا بخاطر همون نذاشت کسب اطلاعات کنی😄

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ماشین شوتی چیه ؟

قاچاقچی 

همینایی که این افغانیارو شونزده هفده تا بار میزنن  روی سرهم میارن وبال گردن ما میکنن  یا هر چیز ممنوع دیگه 

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید: آیا بالاخره رنج های بشر  پایان یافت؟

حرف شما کاملا درست، آخه بعضی از تاپیکها هم واقعا چندش هستن، مثلا دیشب یکی تاپیک زده قشنگ رابطه ی جنسیش رو شرح داده، خیلیا تذکر دادن چطوری روتون میشه اینا رو بنویسین، بعضی تاپیکها واقعا باید گزارش بخورن، تا محیط نی نی سایت زیاد به گند کشیده نشه و برا بعضی کاربرا درس عبرت باشه که هرتاپیکی رو نمیتونن بزنن، اما بعضی تاپیکها هم واقعا بدون دلیل گزارش میخورن 

تاپیک های حس ششم و دورهمی به اونا چه ربطی داره دقیقا 😐

تاپیک های سالم و ارزشمند

و میذارن بمونه بی محتوا ها رو

گزارش میزنن 😐😐😐😅😅😅😅

تا خدا هست به مخلوق دمی تکیه مکن/که خدا کوه ثبات است و بشر عین نیاز👌
2801