2777
2789
عنوان

مادرشوهرااااا عروساتونو اذیت نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 78 پست
حقیقت تلخ این هست که عروس بدجنس نصیب مادر شوهر خوب میشه مادرشوهر بدجنس نصیب عروس خوب اگه مادرشوهر و ...

دقیییییقا .و البته مهمتر از همه شوهره که باید مدیریتش قوی باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عروس یک نفرهست که وارد خانواده شوهر میشه .خانواده شوهر از اول با رفتار و گفتار محبت آمیز میتونن اونو ...

گاهی همون یک نفر یه تنه این قابلیت رو داره که آرامش یه خانواده که اهل هیچ دعوا و جنجالی نیستن رو بریزه به هم  

استارتر درست گفت 

هم عروس بد داریم هم خوب 

هم مادرشوهر خوب داریم هم بد 

کلا انسان واقعا خوب در هر نقشی خوب هست اگر یکی رو دیدید مثلا خواهر خوبیه ولی مادرشوهر بدی هست این آدم خالصی نیست یه بوم و دو هوا باز هست 

تمام عشق تقدیم به کسانی که از شدت خوب بودنشان فکر کردیم خدا دوستمان دارد ❤️
استارتر درست گفت هم عروس بد داریم هم خوب هم مادرشوهر خوب داریم هم بد کلا انسان واقعا خوب در هر نقشی ...

بله دیگ متاسفانه همینم زندگیارو تلخ کرده....اگه هر کس خووبه خودش باشه دیگ دشمنی کجا بود بخدا😔

دقیقا مادر شوهر منم یه جوریه که همه فکر میکنن فرشته اس، اما پناه بر خدا از بدجنسی و کثیف بودنش یه ت ...

انشالله که مادرشوهر منو هم خدا رسواش کنه همه بفهمن چه گوهیه، تازه ادعای خداپرست بودنشم میشه مدام نماز و قرآن و دعا و زیارت و ولی از خدا نمیترسه فکر میکنه اینکارارو کنه حق الناسم از گردنش میره

ببین من خودم یه عروسم .مطمئن باش یه عروس برا لج و ناسازگاری نمیره تو یه خانواده .این بزرگترای اون خا ...

شما اینجوری هستی چون دنبال ارامشی ودنبال حاشیه نیستی ولی بعضی ها وجودشون پراز کینه ونفرته حتی محبت رو هم دسیسه وفیلم میبینن مثل زنداداشم البته تمام اطرافیان فهمیدن اصلا بی دلیل از همه کینه داره ازهمه متنفره مادرم میره براشام دعوتش میکنی کلی ناسزاو بدوبیره پشت سرش میگه اینو همسایهاش برام گفتن حتی به پدر ومادرم فوش ناموسی داده تو روی خودشون گفته بی عرضه وبی شرف چون بهترین زمین پدرم دادن بسازه قدر نمیدونه

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ، اولش اینکه شیدای فاطمه(س) دومش  امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ...و دراخر 👈 عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه تهمت ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖

مادرشوهرایی ک اذیت میکنن معمولا گوشی ندارن و اینجانیستن.. 

زیاد با ذهن های امروزی آشنا نیستن بنظرم تو ی فکرهای ایام قدیم موندن و خودشونو باجامعه نکشوندن بالا

بنظرم این خیلی تاثیر داره...

مثلا خانومای نی نی سایتی تو همین اینستا اصطلاحاتی استفاده میکنن ک من باشون حرف میزنم مث دوتا دوست چت میکنیم مثلا میگه پشمام ریخت یا اصطلاحالا ی دیگه ک خیلی باحال و خوبه و باعث میشه راحتتر باهم حرف بزنیم حتی مثلت بااختلاف سنی بیست سی سال مث ی رفیقن...

بنظرم این اختلاف عقاید و نظراته ک باعث دعوا میشه...

انشالله که مادرشوهر منو هم خدا رسواش کنه همه بفهمن چه گوهیه، تازه ادعای خداپرست بودنشم میشه مدام نما ...

حالا این نمازم میخونه مادر شوهر من که اصلا 

فقط تو 4 سالی که پیشش بودم یبار فقط یبار اومد نماز بخونه. خودشو تیکه تیکه کرد که به من بفهمونه میخوام نماز بخونم 

میومد جلوم مسح سر  میکشید و... جانماز پهن کرد و.... 

خودش پر پر کردا که من بفهمم داره وضو میگیره منم نگاش نکردم 😂 یعنی نفهمیدم رفتم تو اتاقم 

دیگه نمیدونم خوند یا نه 

متاسفانه اکثرا مهارت گفتگو نداریم چه مادر شوهر چه عروس 

وقتی نمی‌تونیم اگر موافق یا مخالف نظراتمون روبگیم اختلاف پیش میاد .خانواده  مقابل مهمه وجدانیست پس چه بهتر به دلخوری نکشه که خیلی انرژی میگیره به خصوص روحی ولی اگه بتونیم خوب ارتباط برقرار کنیم تازه خیلی برای هم مفید هم میشیم .

حالا این نمازم میخونه مادر شوهر من که اصلا فقط تو 4 سالی که پیشش بودم یبار فقط یبار اومد نماز بخونه. ...

😂نه مادرشوهر من زندگیا خراب کرده یه کارایی کرده نگم فقط از ترسش میخونه

متاسفانه اکثرا مهارت گفتگو نداریم چه مادر شوهر چه عروس وقتی نمی‌تونیم اگر موافق یا مخالف نظراتمون رو ...

دقیقا.ولی متاسفانه همیشه یه گارد جلوی هر دو هست....اگه این گارد کنار گذاشته بشه دیگ ن هیچ حرفی طعنه میشه نه هیچ عروسی پسرو از خونوادش جدا میکنه

2801