2777
2789

منم از وقنی که فهمیدم نیمرو یا کیک مامانم درست کنه نمیخورم جون باید خودم اول اون قسمتو جدا کنم بعد بپزه😐🤢

اینجاست که میگن بعضی چیزا رو ندونی به صلاحه😂

Trust your gut🌊🌌🌠

نیست

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

مرغ های تخم گذار اصلا خروس نمیبینن

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇

بالاخره برا تشکیل تخم که اسپرم لازمه چه مصنوعی چه طبیعی😂

نه تخم گذاشتن و تشکیل تخم هیچ ربطی به اسپرم نداره 

طبیعت بدنشونه که تخم میذارن 

اون اسپرم نیست

‏اسپرم خروس نیستن درواقع کالازاست که متشکله از رشته های پروتئین بهم پیچ خورده که وظیفش اینه که زرده رو در وسط سفیده نگه داره(تازه بعضی ها نمیدونن که مرغ ها بدون جفت گیری با خروس ها هم تخم میذارن)

•Radi•

خوشحال میشم بتونم کمکت کنم🦦💛
2801