2777
2789
عنوان

من این دوستمو چیکار کنم بنظرتون

346 بازدید | 60 پست

منو دوستم از بچگی باهم بودیم. هردومون دبیرستانیم

تازگیا شروع کرد ب سیگار کشیدن. هرموقع میبینمش ی چندتا سیگار تو جیبشه

بهش گفتم از الان ریه‌تو داغون نکن و اعتیاد پیدا نکن واس سیگار. حرف گوش نمیکنه همش میگه عشقی میکشم.. چیکارش کنم نمیخام اینطور باشه

هرکسی لیاقت توجه نداره !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چه بد...انقدر بدم میاد خانمی سیگار بکشه یا قلیون....بگو از الان پوست خودتو داغون نکن....بدنت کم کم بوشو میگیره دیگه هرچقدرم با اودکلن دوش بگیری فایده نداره...دندونارو هم که داغون میکنه....بگو اینا ظاهری بود....ریه اینارو که کلا داغون میکنه برای رحم و اندام های دیگه هم که کلا مضره....اصلا نمیفهمم چرا آدما میزن سمت سیگار....اگه برای کم نیاوردن در برابر مشکلاته که خود سیگار یه مشکل به مشکلات اضافه میکنه...

🥰تلّی...دختر گیسو کمند.ممنون که لایک نمیکنی گل.🥰
وای چه بد...انقدر بدم میاد خانمی سیگار بکشه یا قلیون....بگو از الان پوست خودتو داغون نکن....بدنت کم ...

خب من قلیون میکشم این زیاد مشکلی نداره اما اخه سیگار ! همه اینارو بهش گفتم اما نمیفهمه‌. بعضی وقتا نفهم میشه بلانسبتت.

هرکسی لیاقت توجه نداره !
مواظب باش .گاهی وقتها میخوایم به یکی کمک کنیم تهش خودمون هم گرفتار همون میشیم.

اره میدونم. من دارم فقط نصیحتش میکنم برا ایندش

هرکسی لیاقت توجه نداره !
هر کسی برا سرنوشت خودش خودش تصمیم میگیره ، شما تذکر خودتو دادی ولش کن دیگه

اره منم دیگه دخالت نمیکنم ولی میبینم خودشو داره داغون میکنه

هرکسی لیاقت توجه نداره !
رفیقم میخواست بکشه تازه اولاش بود که جلوش رو گرفتم نزاشتم هم کسی بفهمه حتی خانوادش

خودم کمکش کردم میدونستم روی چیا حساسه چی دوست داره تشویقش میکردم گاهی حس میکردم بچمه شاید خنده دار به نظر بیاد 

اونم همینطوریه خیلی مواظب منه 

خب من قلیون میکشم این زیاد مشکلی نداره اما اخه سیگار ! همه اینارو بهش گفتم اما نمیفهمه‌. بعضی وقتا ن ...

عزیزم ببخشید اینو میگما ولی قلیون از سیگار خطرناک تره اما تو جامعه افتاده تر شده گویا 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
2801