2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

منم بعد چند سال هنوز دلم نمیاد بزارمش مدرسه اما نشون نمیدم،باید یاد بگیرن تنهایی گلیم خودشون از آب بکشن

چرا اینقده بیخیالید نسبت به اجنبی هایی(افاغنه) که کشورتون رو گرفتن،کشورتون رسما تقدیمشون کردین .شمایی که دلتون الکی میسوزه فریب موش مردگیشون رو خوردین به پاش برسه اینقد بی رحم میشن که پشمیون میشید،خیلیا میگید آره آدمای خوبی هستن،الان چاره ای ندارن جز خوب بودن مث یه مهمون که اولش میاد خونتون بعد چند وقت زیادی بمونه کلا میشه صاحب خونه،یادم نمیره که یکی از زن هاشون گفته بود اگه بیاید کشورمون سرتون میبریم،حالا که از خواب غفلت پا نمیشین بگم وقتی پامیشین که خیلی دیره کلا به فنا رفتیم ....
دخترارو هر کاری کنی آخرش بابایی هستن من جمله دختر خودم😂😂😂😂😂😂

آره من خودم بابایی ام ولی ن ب این شدت

شبا باید تو بغلش بخوابه روزا ک شوهرم خونست ی ریز بش آویزونه میره حموم دم در حموم منتظر میشه تا دربیاد همش استرس داره چطوری تایم ظهر بره نگرانشم یکم😐

بخدااااااا انقد دلم شکست

ناراحت  نشو ،بچه ها اکثرا با باباهاشون بیشتر خوش میگذرونن وبازیای بهتری میکنن ،حتی یه تحقیقاتی نشون داده که بازی باپدر برا بچه لذت بخشتره یه سری دلایل داش که واقعا درست بودن ،حالا جدای ازاینم خب راست گفته شمارو حداقل نصف روز میبینه اما باباشو شیفتای ظهر ،تا شب نمیبینه ،خب حق داره.☺️☺️ من چی بگم که پسرم رک و راست توصورتم بهم میگه بابا رو بیشتر ازتو دوس دارم 🤣🤣🤣🤪

2801