2777
2789
عنوان

زندگی منم تموم شد😭😭😭

466 بازدید | 22 پست

چ سخته باتمام امید لباس عروس میپوشی چ ارزوهاک نداشتم همش تموم باورم نمیشه دارم طلاق میگیرم چون اصلا دلم ب طلاق نبود بچه هام چقدمظلومن چقداواره ام دلم خفه اس دوس دارم دادبزنم این بودتمام اون عشق انگارهمین دیروز بود ازدواج کردم کاش اشنایی نبودک تهش جدایی باشه دلمممممممممممم داره میترکه کاش لحظه اخر معجزه بشه کاش لحظه اخربیادبگه من زن وبچمو باهیچی عوض نمیکنم کاش برگردم خونه خودم برام دعاکنید ناندارم نمیدونم چ دعایی چ چیزی بخونم انگارزبونم قفل شده توشوکم😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طلاق سخته ولی آخر دنیا نیست

بذار یه مدت بگذره و دور باشید از هم 

هم کمی اروم میشید و بهتر فکر میکنید هم مطمئن باش اوضاع روحیت بهتر میشه

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

وای خدا...حالت خیلی تلخه...بیشترمصبیتهای ادماازهمین غروره اگه خیلی از اقایون یاخانومالحظه اخرابراز پشیمونی کنن وغروروکناربذارن دنیا جای بهتری میشد...واقعا احتمالا الان شوهرتم دلش میخاد تویایکی بیوفته وسط وساطتی چیزی کنه...فقط بسپربه خدا شاید صلاحت درجداییه

ایقدرزنگ زدم پیام دادم دریغ از ی جواب

منظورم این بود ایشون بیاد پس ولش کن عزیزم توداری وجدان خودتوبرای اینده راحت میکنی حداقل اینکه کاری ازدستت میومدانجام دادی تازندگیت بمونه بذار عذابش برااون بمونه

2801