2777
2789

ای سیتاور ۱/۴صبح ۱/۴غروب 

نصفی آلپرازوم شب 

پرانول 

می‌خوام دیگه شروع کنم 

در ضمن یوگا هم ثبت نام کردم 

دیگه میخوام شروع کنم درمان 

منم از پنیک و وسواس فکری خسته شدم 

سالها عذابم داد 

تهش رفتم دکتر آسنترا برام تجویز کرد 

میتونم بگم معجزه بود برام . کاش زودتر خودمو درمان میکردم

نانوا هم جوش شیرین می زند  بیچاره فرهاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم.اگه الپرازولامو اگه واسه شب داده ک بخوابی...سعی کن نخوری و خودت عادت کنی بخوابی....

چون اکثر داروها وابستگی دارن.بدنت ک عادت کنه دیگ بدون اون خوابت نمیبره.....واسه همین سعی کن نخوری

منم از پنیک و وسواس فکری خسته شدم سالها عذابم داد تهش رفتم دکتر آسنترا برام تجویز کرد میتونم بگم معج ...

اره منم مقاومت کردم ولی دیگه دارو شروع کردم 

به من به جای اسنترا است سیتاور داده فکر کنم عملکردش یکیه 

منم از پنیک و وسواس فکری خسته شدم سالها عذابم داد تهش رفتم دکتر آسنترا برام تجویز کرد میتونم بگم معج ...

آسنترا چند وقت خوردی؟؟ بعد چه مدت احساس کردی خوب شدی؟؟؟ بعد قطع اش دوباره برنگشت ؟؟؟

میشه بدون نسخه من برم بخرم؟

خواهرای گلم امیدوارم هرجای دنیا خدای نکرده اگه به مشکل برخوردین خدا همون لحظه نوره رحمتشو نشونتون بده توروخدا برای حل شدن مشکلم برام صلوات بفرستید خواهش میکنم انشاالله بیام این امضامو تغیر بدم و بنویسم مشکلم حل شد با توکل بخدا و توسل به ۱۴معصوم
آسنترا چند وقت خوردی؟؟ بعد چه مدت احساس کردی خوب شدی؟؟؟ بعد قطع اش دوباره برنگشت ؟؟؟

بعد یکماه کاملا خوب شدم

دوساله مصرف میکنم 

قط نکردم. خودم نخاستم 

نانوا هم جوش شیرین می زند  بیچاره فرهاد
2801