2777
2789
عنوان

توروخداااا بیاین حالم بده

83 بازدید | 12 پست

خانما یکی بیاد بگه وقتی صبر میاد یعنی چی؟ چندین بار امتحان کردم هرکاری میخوام انجام بدم صبر میاد و اون کار انجام نمیشه چندسال پشت کنکور هرموقع صحبت از قبولی میکنم صبر میاد قبول نمیشم امروزم اولین روزی بود که خواستم شروع کنم دوباره صبر اومد معنیش چیه صبر یعنی چی اصلا؟؟؟

یعنی با توکل ب خدا وآروم شروع کن قوی ادامه بده

صبور باش طی راه ناامید نشو

خدا کمکت میکنه

اگه نمیتونی مودب باشی روی من ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربری ات رو هوا میره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عطسه

خدای من

اینا خرافاته

واقعا زندگی‌تون رو معژل این چرت و پرتا می‌کنید؟😐🙄😳

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

علم روانشناسی میگه وقتی شما از یه سنگ انتظار معجزه داشته باشین و اعتقادتون این باشه که اون سنگ براتون معجزه میکنه حتما معجزه میکنه شما به این که صبر میکنید اعتقاد پیدا کردین برای همینم هست که براتون پیش میاد

پس چرا دفعه های قبل همش نمیشد😓

چون فکر میکنم زیاد توکل نکردی

اگه نمیتونی مودب باشی روی من ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربری ات رو هوا میره
علم روانشناسی میگه وقتی شما از یه سنگ انتظار معجزه داشته باشین و اعتقادتون این باشه که اون سنگ براتو ...

خب قبلا اعتقاد نداشتم اصلا الان که فکر میکنم همون موقع ها هم همیشه صبر میومد و من موندم فلسفه این صبر چیه

وای خدای من جوونیت رو داری حروم این توهمات میکنی انقدر فکر نکن انجام بده

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه