2777
2789

بابام سالها پیش ما رو ول کرد رفت یه زن کوتاه قد گرفت باورتون نمیشه زنه چقدر زشت و سیاه بود از بس زشت بود ماسک و عینک باهم میزد خیلی سن بالا بود تهوع میگرفتی نگاهش میکردی

مثل پیرزنا لباس می پوشید یه لهجه زشتیم داشت ولی بابام کف پاشم بوس میکرد حالا نگید اخلاق داشت چون کل اموال بابامم بالا کشید موقع مرگشم بیمارستان نیومد

بابام مارو که از گوشت خونش بودیم فراموش کرد بخاطر یه زن بی ارزش و دنیا رو به پای اون ریخت

حالا داداشمم با یه زن سن بالا طلاق گرفته با دوتا بچه دوست شده اینم دنیا رو به پای این می ریزه مارو ول کرده حتی باهامون تماسم نمیگیره ولی رفته خرج بچه های اونو میده میگه میخوایم عقد کنیم زنه از لحاظ اخلاقی فاجعه ست دیگه زنی که بدون محرمیت میره خونه خالی چیه؟! 

حالا اینا به کنار.... 

من دکترا دارم موقعیت شغلیمم خونه بخدا نمیخوام از خودم تعریف کنم همه میگن ظاهرت خوبه حتی دوست پسرم میگفت محاله تو مجرد باشی چنین دختری چطور تا 30سالگی مجرد گذاشتنش ولی اصلا منت منو نمی کشید 

شاید چون من سبک بازی درنمیارم خونه خالی نمیرم؟! 

پس چرا هیچکس بخاطر ما تلاشی نکرد فرق ما چیه که پدر و برادرمون ولمون کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون تشنه توجهی و محبتی..واین تو رفتارهات مشخصه.رو اعتماد بنفس خودت کار کن‌

گاهـگاهی که دلم می گیرد، پیش خود می گویم، آنکه جانم را سوخت،یاد می آرد از این بنده هنوز؟

زبون،زبون لامصب خیلی کارا میکنه...اونا بلدن چجوری طرفو جذب کنن،من خودم سالهاست به این نتیجه رسیدم زیبایی اصلا ملاک نیست تو فقط باید بلد باشی چجوری حرف بزنی

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘

اصلا وابدا نمیخوام کارشون روتایید کنم...ولی به احتمال زیاد زبون خوش ومهر ومحبت زبانی مردها رو به سمت زن میکشونه..زن  با زبون وقربون صدقه رفتن مرد رو سمت خودش میکشونه که صدنفرنمیتونن جداش کنن

پارسا پسرمامان😍

چون اونا رمزشون تو س ک س هست مردا هم عاشق زیر شکم هر کی بتونه زیر شکمشون و به طور حرفه ای ماله بکشه اون مرد عاشق و شیفته اش میشه س ک س خوب مرد رو جادو میکنه عزیزم توام معلومه چرا نمیان سمتت مثل اونا چون اونکاره نییتی مثل اونا

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی

پسر کو ندارد نشان از پدر . بعضی مردا عقل درست حسابی ندارن و اینا هیچ زنی رو خوشبخت نمیکنن باور کن بدبخت میکنن هر زنی رو که تو زندگی شون باشه . مردی که نتونه زن و بچه خودش خوشبخت کنه و رها کنه واقعا نمیتونه کسی رو خوشبخت کنه . آخر ازدواج برادرتم مشخصه 

آدمها دنبال آرامش می‌گردند یکی با یه زن سیاه زشت یکی با الهه ی زیبایی. خودت رو پیدا کن و از شر گذشته نجات بده.

روزهاست چشمِ امیدم به لطفِ اجابتِ توست💔 ، ناامید نخواهم شد ، تا در بگشایی ...ای مهربان.💕
2801