2777
2789
عنوان

منو نمیخواست بهونه اورد💔🥺

386 بازدید | 30 پست

دو سال با یکی اشنا شدم (پسر ۲۵ ساله)

خیلی پسر خوبی بود ۴ ماه قبل ارتباطشو با من به طور کل قطع کرد چون گفت کبد کلیه هام از کار افتاده گوشیم خرابه گفت دکتر اجازه نمیده گوشی بگیره و... یه روز در میون دیالیز میشد توی این ۴ ماه یه بار زنگ زد گفت باید پیوند انجام بدم وگرنه سه ماه دیگه میمیرم توی همون یه بار زنگش گفت میخوام از ایران برم کارای درمانمو خارج انجام بدم و گفت اونجا سیمکارت میخره ما در ارتباطیم و سیمکارت خودشو میده دختر خالش 

خودش که اونور رفت سیمکارت نخرید

دختر خالش زنگ میزد من زنگ میزدم حرف نمیزد 

صبح امروزو دیروز این پیامو داد💔

اسلام علیک یا عبدالله الحسین 🌱🖤لطفا میشه برای حل شدن مشکلم‌تو زندگیم یه صلوات بفرستی ممنون. خدا خیرتون بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باور نمیکنم مریض باشه خواسته دکت کنه

وسیع باش ، تنها ، سر به زیر و سخت🌚🌊❄️                                                                                                                                     •Kurd•

💔💔💔 چه غمگین 

کسی واقعا دوستت داشته باشه همه تلاشش میکنه حتی یک‌ ثانیه کنار تو باشه این بنده خدا ول کرده رفته ابن خیلی بده 

مطمئن باش اگه دوستت داشت در اخرین لحظات زندگیشم کنارت بود

چقد عجیب تایپ کردهکلا ماجرا مشکوکه

طرز تایپ کردن طرز تایپ خودشه ولی خودشو دختر خالس جا زده 

توی ثبت احوال فوتی هارو سرچ کردم اصلا همچین ادمی با این اسم نشون فوت نشده! دختر خالش یه بار نیومد تلفنی خودشو ثابت کنه منم حوصله دست رو کردن ندارم

اسلام علیک یا عبدالله الحسین 🌱🖤لطفا میشه برای حل شدن مشکلم‌تو زندگیم یه صلوات بفرستی ممنون. خدا خیرتون بده
وا مگه چکار کردی ک میگه عامل دربدریش و متلاشی شدن خانواده ش شدی؟؟؟؟😳

موقع سال تحویل امسال گفت بخاطرسر تو دعوا کردم با خانوادم بعد فهمیدم بچه پرورشگاهی هستم و خانوادمو ترک کردم

💔💔💔 چه غمگین کسی واقعا دوستت داشته باشه همه تلاشش میکنه حتی یک‌ ثانیه کنار تو باشه این بنده خدا و ...

عزیزم ایشون اصلا نمرده 

باور نمیکنم مریض باشه خواسته دکت کنه

خودمم میدونم خیلی دستشو رو کردم ولی انگار ن انگار دیگه میخوام  بذارم برم به نظرت دیکه چیزی نگم

موقع سال تحویل امسال گفت بخاطرسر تو دعوا کردم با خانوادم بعد فهمیدم بچه پرورشگاهی هستم و خانوادمو تر ...

چه ادم مزخرف و چرت گوییه،،ولش کن بچه تخیلش زده بالا سرکارت گذاشته بنداز دور این اشغالو هر روز ی دروغ جدید سرهم میکنه

موقع سال تحویل امسال گفت بخاطرسر تو دعوا کردم با خانوادم بعد فهمیدم بچه پرورشگاهی هستم و خانوادمو تر ...

کلا آدم عجیب و سمیه اسی ،بنظر میاد خودش داستان میبافته واقعا ارزششو نداره بیخیال عزیزم

چه ادم مزخرف و چرت گوییه،،ولش کن بچه تخیلش زده بالا سرکارت گذاشته بنداز دور این اشغالو هر روز ی دروغ ...

👌🏻👌🏻👌🏻 

دیگه حوصله بخث و دروغاشو ندارم الانم پیام نمیدم 

2801