2777
2789
عنوان

چرا تا الان بیدارین

| مشاهده متن کامل بحث + 2832 بازدید | 334 پست
ممنون بابت دعات دارو نوشته البته خیلی امیدواری داده وضعش ازبعدعمل خیلی تغیرکرده بهترشده اما بچه که م ...

به حرف بقیه اصلا اهمیت نده من انقدر به زنداداشم میگفتن یه بار تو جمع دختر خالم بهش گفت و طعنه زد خودم گفتم اینا شخصیه خودشون هروقت بخوان بچه دار میشن 

خودتو بابت حرفای مردم ناراحت نکن

مردم همیشه حرف میزنن 

تو توکلت به اون بالایی باشه خدا همه چیو درست میکنه عزیزم 

هَستیم زَ آشُوبِ جَهان فارِغ مُطلَق!✋🏻️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بخدا چرا شوخی کنم خدا کسی رو مثل من نکنه همون اندازه که تمیز میکنم بازم قانع نمیشم انواع اقسام مو ...

میشه ازبرنامه نظافت خونه بگی ایده بگیرم

من فکر میکردم هفته ای دوبار دستمال مشی زیاده

ولی اشپزخونه هفته ای4بار دستمال کشی میکنم

ممنون بابت دعات دارو نوشته البته خیلی امیدواری داده وضعش ازبعدعمل خیلی تغیرکرده بهترشده اما بچه که م ...

بیشعورترین ادما کسایی هستن که با بچه دل یه زن رو بشکنن 

باید از خدا بترسن ...خواهرشوهر منم سال هاس چشم انتظاره نگم برات چه بلاهایی سرم اورده از وقتی عروسشون شدم ولی بخدا حتی یکبار دلشو با بچه نشکوندم 

الان علم پیشرفت کرده ممکنه طول بکشه ولی قطعا جواب میگیری گلم 

خرنوب بگیر برای همسرت بشدددت اقایون رو قوی میکنه 

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازبرنامه نظافت خونه بگی ایده بگیرممن فکر میکردم هفته ای دوبار دستمال مشی زیادهولی اشپزخونه هفته ...

فکر کنم تنبلتون منم 😑🤦‍♀️🤣

هَستیم زَ آشُوبِ جَهان فارِغ مُطلَق!✋🏻️
اخییپنجزه اشپزخونه بازه چون هواخوره کولره باید بجا باز باشه ک عوا بیاد بره مجبوریم تاکولر روشنه باز ...

من مجبورم اخه خونمون یجوریه که از کوچه همش ماشین رد میشه

همش خاکه حیاط

بچمم یکسالشه هنوز دسشویی نمیره

ولی چون دسشویی تو حیاطه یه وقتایی شوهرم با کفش میره توش کلا کثیف میشه

ولی خب کلا لازمه هر روز شسته بشه

تو روانشناسی یه اصطلاحی هست به اسم ambivalence :دو سو گرایی                            .         این دقیقا برای زمانیه که در حد تنفر از کسی ناراحتی یا حال نمیکنی با فکر و رفتار فعلیش ولی چون دوسش داری تحملش میکنی و میپذیری                                 .     مثل همونجا که حسین صفا نوشت: غمت غمگینم کرده اما دوستت دارم♡
2801