2777
2789
عنوان

چرا تا الان بیدارین

| مشاهده متن کامل بحث + 2832 بازدید | 334 پست
منو همسرم رل بودیم باهاش کات کردم از شهرستان بلندشد اومد تهران پسرعمومهگفت نمیام خونتون بیا بیرونهشت ...

از اون لحاظ بهش مطمئنم ترسم از اینه کسی ببینه فقط

من که گفتم یه بارون بزنه داغون میشم من هنوزم دلتنگ لحظه هامون میشم🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منو همسرم رل بودیم باهاش کات کردم از شهرستان بلندشد اومد تهران پسرعمومهگفت نمیام خونتون بیا بیرونهشت ...

امضات چقدر حال منه 

هَستیم زَ آشُوبِ جَهان فارِغ مُطلَق!✋🏻️
خانومای متاهل شمام همش خونتون کثیفه؟ بچه ندارم رفت و امد کمه خونموناما دپس ندارم اشغال ریز بریزه رو ...

درو پنجره باز نکن

من حیاطو یک روز در میون میشورم اگر پسرم نزاره یه وقتای سه روز یبار

ولی دسشویی حتماا هروز یا یک روز در میون

گردگیری جارو هم اگر پسرم بزاره همیشه

اشپزخونه هم هرشب قبل اینک بخوابم تمیز میکنم

من بچه زیاد نمیزاره به نظافت برسم

الان یاد گرفته همه لباسا رو از کشو در میاره یا ظرفا رو از کابینتا در میاره

کارم زیاد شده

تو روانشناسی یه اصطلاحی هست به اسم ambivalence :دو سو گرایی                            .         این دقیقا برای زمانیه که در حد تنفر از کسی ناراحتی یا حال نمیکنی با فکر و رفتار فعلیش ولی چون دوسش داری تحملش میکنی و میپذیری                                 .     مثل همونجا که حسین صفا نوشت: غمت غمگینم کرده اما دوستت دارم♡
بهم ریختگی چیزی نیس اسن خاک لامصو کولر میاره تو جوری ک دریچه کولرمون پر خاکه حتی کانالش

منم هروقت کولرو میزدم خاک میزد یه طرف خونه همش در حال تمیز کردنش بودم نمیدونمم از کجا میومد 

هَستیم زَ آشُوبِ جَهان فارِغ مُطلَق!✋🏻️
جدی میگی یا شوخی مگه میشه😂

نه بخدا چرا شوخی کنم 

خدا کسی رو مثل من نکنه 

همون اندازه که تمیز میکنم بازم قانع نمیشم 

انواع اقسام مواد شوینده ضدعفونی کننده ردیف کردم خونه ...

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از عملش هم تحت نظر دکتر هست ؟ امیدوارم حل بشه یکی از آشناهامون اینطور بود عمل کرد و چند وقت بعد ...

ممنون بابت دعات دارو نوشته البته خیلی امیدواری داده وضعش ازبعدعمل خیلی تغیرکرده بهترشده اما بچه که میبینم توفامیل حالم بد میشه چندوقتیه حرفم از این واون میشنوم دل واقعا شکسته

درو پنجره باز نکنمن حیاطو یک روز در میون میشورم اگر پسرم نزاره یه وقتای سه روز یبارولی دسشویی حتماا ...

اخیی

پنجزه اشپزخونه بازه چون هواخوره کولره باید بجا باز باشه ک عوا بیاد بره مجبوریم تاکولر روشنه باز باشه

دیتشویی چون بچه ندازم هفته ای یبار میشورم الان چون پریودم مناظرم تموم بشه بشورمش😂 ولی فردا میشورم دیگ طاقت ندارم

هرروز اخه حباط بشورم که چاهمون پر میشه😁

2801