2777
2789
عنوان

گاهی اینکه زن ی مرد بچه دار شدم پشیمون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 55 پست

خب عزیز. واقعا. ازدواج ریسکی هست...   درست نیست که تیکه بندازن..کات کن باشون.     ولی شما هم باید دنبال کسی عین خودت بودی,نه بچه دار.    واقعا ریسک بزرگی کردید

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
شما از روی حرف اون مرد میگی علتهای طلاقش خانم بوده من جات بودم آدرس خانمهاشو میگرفتم میرفتم از اونا ...

دقیق منم همینو میگم تحقیق این باید بیشتر از تحقیق کردن یک پسر مجرد باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هر عشقی ک درست نیست باید خودتو کنترل کنی اون اگ تورو دوس داشت باتو ازدواج میکرد ن با کسی دیگ ت ...

دقیقا مامانم همینو میگه

میگه اگه دوستت داشت با تو ازدواج میکرد . 

میدونی تو این مدت ک رفت و بچه دار شد و این چند وقت… اصلا هیچ کی به دلم ننشست

میترسم تا اخر عمرم چشمم توش بمونه🥺 

خدا این حالو برای کسی نیاره

خوشگل خانووووم، میشه همینطوری که رد میشی واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 😍♥️ تاپیک های چله گروهی تگ ام کنین 😁🌸میگن امام حسین زیر دین هیچ کی نمیمونه، منم امیدوارم یه روز تاپیک بزنم بگم : شغلم + ازدواجم+ ارشدم درست شد 31 شهریور1403
دقیقا مامانم همینو میگهمیگه اگه دوستت داشت با تو ازدواج میکرد . میدونی تو این مدت ک رفت و بچه دار شد ...

چشمت توش بمونه خییییلی بهتر از اینه ک بری و شناسنامتو سیاه کنی برگردی 

اون چون بچع داره قطعا با زن سابقش در ارتباطه ب خاطر بچه 

زنشم خیانت نکرده خیلی جالبه هر مردی طلاق مبگیره میگه زنم خیانت کرده این دروغارو باور نکن تا با زن خودش حرف نزدی

شما از روی حرف اون مرد میگی علتهای طلاقش خانم بوده من جات بودم آدرس خانمهاشو میگرفتم میرفتم از اونا ...

اخه ب نظرت خانوما راستشو میاد بهم میگن؟ 

اونم ادرسشونو داد گفت خواستی برو از خودشون بپرس

همسر دومش یه جورایی میخواد باز برگرده بهش از وقتی فهمیده منی هم هستم… اصن یه وضع قاطی پاتی ای هست ..

تازه اون نمیدونست من زودتر بودم ! 

دلم میخواد برم واقعیت رو بکوبونم تو صورتش ک دست از سر این مرد برداره بذاره به عشقم برسم

ولی از یه طرفم قلبم نمیذاره چون حس میکنم مامان اصلی بچه اونه، و خب میترسم بزرگ شه بره دنبال مامان خودش..🥺😞

از یه طرف دیگه هم خواستگار های دیگه رو رد میکنم دست خودم نیست چون حتی از صدای نفس کشیدنشونم متنفرم! 

خوشگل خانووووم، میشه همینطوری که رد میشی واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 😍♥️ تاپیک های چله گروهی تگ ام کنین 😁🌸میگن امام حسین زیر دین هیچ کی نمیمونه، منم امیدوارم یه روز تاپیک بزنم بگم : شغلم + ازدواجم+ ارشدم درست شد 31 شهریور1403
نه نمیبینه

خوبه خوبه خووووووبه

مردم همیشه دنبال حرف و حدیث هستن،،حتی منم که بچه خودم هست خواهرم به نحوی طعنه و کنایه میزنه و از منو بچم ایراد  میگیره شما فک کن خواهر من تحصیل کرده پولدار داره میره خارج زندگی کنه و این رفتارش هست اوایل خیلی اذیت میشدم اما الان اصلا اهمیت نمیدم و بیخیال هستم چون طرف داره شان خودش رو میرسونع،،شما هم مطمعن باش رفتار اطرافیان از سر حسادت هست و بیشعوریشون،،نذار حرفاشون توی زندگیت خللی ایجاد کنه،،تا میتونی به اون بچه محبت کن الان همه امیدش شمایی

مادر خودش چقد سنگدل بوده بمیرم براش

"" یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند طلب مهر ز هر بی سرپایی نکنیم""این جمله ات همیشه آویزه گوشمه اما من چاره ای نداشتم منو ببخش لطفااااا   
اخه ب نظرت خانوما راستشو میاد بهم میگن؟ اونم ادرسشونو داد گفت خواستی برو از خودشون بپرسهمسر دومش یه ...

عزیزم نمی‌دونم چند سالته ولی کلا وقتی داخل گود هستی نمیتونی درست فکر کنی ولی وقتی از بیرون کسی به قضیه نگاه می‌کنه می‌تونه بهتر ببینه 

اول اینکه میگی شما از قبل بودی و ...

خب پس اون آقا اینقدر تو رو دوست نداشته که بیاد با تو ازدواج کنه قبل از اون دو تا خانم 

ضمنا من به شخصه بعید می‌دونم یه مرد اینقدر بدشانس باشه که هر دو تا خانمش خیانت کنن و ... 

ممکنه اون مرد بددل باشه یا ناسازگار باشه 

اگر زن پسر پادشاهی باشی بازم تیکه هست. چون اطرافیان حتی خواهر آدم هم یه کوچولو حسادت داره. در کل ما همه مون همیشه زندگی خودمون را با بقیه قیاس میکنیم. خیلی‌ها از بدبختی بقیه خوشحال میشن مثلا با حسرت میگن چه شوهر پولداری ولی با تیکه میگن در عوضش فلانه

زندگی هر دردی داشته باشه هر چقدرم سخت باشه سه تا درمان داره. محبت صبر تلاش‌. خدایا شکرت که درک اینها را به من دادی تا بتونم زندگی مو تغییر بدم،😊😊🥰🥰
اخه ب نظرت خانوما راستشو میاد بهم میگن؟ اونم ادرسشونو داد گفت خواستی برو از خودشون بپرسهمسر دومش یه ...

ازداج سوم اقا میشی شما ! و این واقعن ریسکش زیاده و البته بنظرم خیلی هم ترسناک منم ۳۰ و خورده ای سالمه و بیشتر از ۱۰ سال تجربه ی زندگی مشترک دارم و شما خیلی خیلی جوونی برای همچین ازدواجی یکم بیشتر فک کنم