2777
2789
عنوان

گاهی اینکه زن ی مرد بچه دار شدم پشیمون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1166 بازدید | 55 پست

عزیزم خواهشا نزار ارامشتو‌بریزن بهم منم ک بچه هاخودمن گاهی انقدر قضاوتم میکنن و انرژی منفی بهم میدن اطرافیان خوددم

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍تو تاپیک های معرفی کتاب خوشحال میشم تگ م کنید همچین اگر کتاب خون هستین کتاب های خوبی ک خوندین رو بهم بگین خوشحال میشم 🌺🤍
سه سالشه

من ۲۶سالمه   یسالی هس عقد کردم پسرهمسرمم سه سالشه خیل شرایطمون مشابه به همه 

من خیلی سخت شرایط رو پذیرفتم 

ولی این وسط همسرم خیلی تلاش می‌کنه 

بستگی به طرفت داره 

ما وقتی باهمیم منو همسرم وپسرش چنان خوشیم که حس میکنم خوشبخت ترینم 

ولی حرفهای اطرافیانم آزارم میده

خاله هام دختر خاله هام تیکه انداختنشون 

ببین طرفت ارزششو داره که بخاطرش تواین سن کم زن ی مرد بچه دار بشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکی بخواد به حرف مردم گوش بده زندگیش میشه جهنم

حرفاشونو به تخمدان چپت بگیر و باهم زندگی کنید شما و همسرتون و پسرتون 😍♥️

اون پسر الان بچه ی شماست و شمارو به عنوان مادرش میدونه هوای همدیگه رو داشته باشید ♥️😍🫂

تو تاپیکم بودراستش عمیقا دوستش دارمخیلی خیلی خیلیییییییی دوستش دارم.اونم دوستم داشت ولی خب..با یکی د ...

باید تحقیق کنن خانواده شاید طرف سازگار نیست باید ببینی چرا طلاق گرفته

من ۲۶سالمه یسالی هس عقد کردم پسرهمسرمم سه سالشه خیل شرایطمون مشابه به همه من خیلی سخت شرایط رو پذی ...

باهاشون قطع ارتباط کن !

خاله و دختر خاله مهم نیست بابا

اگر حس خوبی و خوشبختی داری تمومه. 

بیخیال بقیه.

اگر پدر و مادرت راضی هستن تموم ول کن نهایت قطع ارتباط میکنی

خوشگل خانووووم، میشه همینطوری که رد میشی واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 😍♥️ تاپیک های چله گروهی تگ ام کنین 😁🌸میگن امام حسین زیر دین هیچ کی نمیمونه، منم امیدوارم یه روز تاپیک بزنم بگم : شغلم + ازدواجم+ ارشدم درست شد 31 شهریور1403
باید تحقیق کنن خانواده شاید طرف سازگار نیست باید ببینی چرا طلاق گرفته

علت های طلاق خانم بوده

اولی خیانت خانم

دومی هم باز مشکل از خانم بوده 

نکته اینه من پدر و مادرم به خاطر همین حرف مردم اجازه ازدواج نمیدن بهم میگن چ عیبی داشتی ک رفتی به مرد مطلقه بچه دار

خوشگل خانووووم، میشه همینطوری که رد میشی واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 😍♥️ تاپیک های چله گروهی تگ ام کنین 😁🌸میگن امام حسین زیر دین هیچ کی نمیمونه، منم امیدوارم یه روز تاپیک بزنم بگم : شغلم + ازدواجم+ ارشدم درست شد 31 شهریور1403

خانما من آموزش زبان انگلیسی نذر کردم کسی خواست بهم بگه🥰

خانما من آموزش زبان انگلیسی نذر کردم کسی خواست بهم بگه🥰جلسه ای ۵۰ تومن میگیرم فقط ❤️❤️❤️   تاپیک اولمو بخونید اونجا کامل توضیح دادم شرایط کلاسو و تحصیلات خودمو :))
تو تاپیکم بودراستش عمیقا دوستش دارمخیلی خیلی خیلیییییییی دوستش دارم.اونم دوستم داشت ولی خب..با یکی د ...

عزیزم هر عشقی ک درست نیست باید خودتو کنترل کنی 

اون اگ تورو دوس داشت باتو ازدواج میکرد ن با کسی دیگ تازه ازش بچه ام داره اصصصلا راحت نیس ازدواج با مرد بچه دار

من ۲۶سالمه یسالی هس عقد کردم پسرهمسرمم سه سالشه خیل شرایطمون مشابه به همه من خیلی سخت شرایط رو پذی ...

خوبیش اینه بچه سنش کمه به راحتی تو مادر خودش میدونه این یک نعمته.میگی شوهرت خوبه پس ول کن مردم رو

علت های طلاق خانم بودهاولی خیانت خانمدومی هم باز مشکل از خانم بوده نکته اینه من پدر و مادرم به خاطر ...

ببین توهمه طلاق ها مرد میگه زنم خیانت کرده تحقیق از خانواده زنش و اونجایی که زندگی میکردن بکنین بعدا دو دوتا چهارتا کنین 

علت های طلاق خانم بودهاولی خیانت خانمدومی هم باز مشکل از خانم بوده نکته اینه من پدر و مادرم به خاطر ...

شما از روی حرف اون مرد میگی علتهای طلاقش خانم بوده 

من جات بودم آدرس خانمهاشو میگرفتم میرفتم از اونا می‌پرسیدم علت طلاق چی بوده چون قطعا هیچ آدمی نمیگه مقصر خودم بودم 

من کاملا با خانوادت موافقم 

تو مو میبینی و اونا پیچش مو

2801