2777
2789
عنوان

داداشم با رفتار و انتخابش از چشم پدر مادرم افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1620 بازدید | 79 پست
اینم هست اما اکثرا احساسات آنی بعدش پشیمونی‌داره مخصوصا‌تو اونایی ک هیچ سنخیتی باهم ندارن. من برادرش ...

ببین حالا من اده همسرم همیشه به شوهرم می‌گفتن ما پشیمونیم که رفتیم خواستگاری زن تو فلان و اینا همیشه سعی می‌کردن زیر گوشش بخونن که ما کمکت می‌کنیم مهریشو میدیم طلاقشو بده ولی همسر من گفت من می‌خوامش و الان ۱۰ ساله ما ازدواج کردیم هر روزی که از در خونه میاد تو یه جمله بهم میگه فکر اینکه دارم میام خونه و تو توی خونه هستی باعث میشه انرژیم صد برابر بشه یه وقتایی واقعاً خانواده‌ها یه کاری می‌کنن آینده بچه نابود میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین حالا من اده همسرم همیشه به شوهرم می‌گفتن ما پشیمونیم که رفتیم خواستگاری زن تو فلان و اینا همیشه ...

همه شرایطشون باهم یکی نیس

خداروشکر شما خوشبختین

خیلی ها هم هستن که جدا شدن

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه شرایطشون باهم یکی نیسخداروشکر شما خوشبختینخیلی ها هم هستن که جدا شدن

ببین برادر شما که هنوز جدا نشده برادر شما که از زندگیش راضیه چرا سعی می‌کنید دلشو خالی بکنید چرا سعی می‌کنی زندگیشو سرد بکنید اگر اون جدا بشه بره با یه نفر دیگه شما خوشحال می‌شید چه فرقی به حالتون داره آخه به غیر از اینه که مگه هر جایی دل برادرتون خوش باشه شما و مادرت باید خوشحال باشید شاید برادرتون با این خانم دلش خوشه چی می‌خواید دیگه از این بیشتر

ببین حالا من اده همسرم همیشه به شوهرم می‌گفتن ما پشیمونیم که رفتیم خواستگاری زن تو فلان و اینا همیشه ...

اره اینم هست. گاهی دونفر باهم میخونن .حالا‌با‌خانواده ها هم خونی‌ندارن میشه یکاریش‌کرد .و انقد قوی‌ و مستقل‌ باشن ک چیزی‌ حرف‌بقیه مهم نباشه براشون. 

منو همسرمم همینطور بودیم مادرشوهرم اینا‌راضی‌نبود میگفتن این ب‌درد زندگی‌نمیخوره . الان ده ساله ب‌همشون ثابت شده ک زن خوبه عروس‌خوبه کیه اون دوتا عروسشون دایم باعث‌خجالتشونن. مادرهمسرم گاهی انقد خجالت میکشه

parasoo1989@
ببین برادر شما که هنوز جدا نشده برادر شما که از زندگیش راضیه چرا سعی می‌کنید دلشو خالی بکنید چرا سعی ...

شما تضمین میدی اگه با این ازدواج کنع زندگیش خوبه؟

بخدا قسم اگه بدونیم خوشبخت میشع مخالفت نمیکنیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره اینم هست. گاهی دونفر باهم میخونن .حالا‌با‌خانواده ها هم خونی‌ندارن میشه یکاریش‌کرد .و انقد قوی‌ ...

ببین دقیقاً مال ما همینجوری شد حتی باورت نمی‌شه من همسرم می‌خواست ۶ ماه بعد از عقدمون عروسی بگیره مادر شوهرم تا یک سال و ۶ ماه اجازه نداد گفت نه شما مطمئناً نمی‌تونید با هم بسازید تو دوره نامزدی بمونید که ببینید می‌تونید اصلاً با هم کنار بیاید یا جدا می‌شید یعنی هر لحظه منتظر بود که ما طلاق بگیریم و امسال که شمع کیک ۱۰ سالگی ازدواجمونو فوت کردیم شوهرم برگشت گفت واقعاً نمی‌دونم چی بهش می‌رسید که انقدر من و تو رو عذاب می‌داد

کاربریت دیدم یادم اومد بالاخره برادرت پزشک یا معاون بانک ؟ این دوتا خیلی با هم فرق دارن 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
شما تضمین میدی اگه با این ازدواج کنع زندگیش خوبه؟بخدا قسم اگه بدونیم خوشبخت میشع مخالفت نمیکنیم

شما تضمین میدی که اگر ازدواج کنه طلاق می‌گیره ظاهراً جای خدا و بنده عوض شده من باید تضمین بدم مگه من از آینده خبر دارم مگه من جادوگرا و رمال آینه بین و آینده نگر یا اعوذ بالله خدام که بتونم از آینده خبر داشته باشم یا جای شما با خدا ظاهراً عوض شده که می‌تونید تضمین بدید که اینا اگر ازدواج بکنن جدا میشن بابا سرتون تو زندگی خودتون باشه بابا سرتون تو کار مردم نباشه انقدر برای زندگی مردم دسیسه نچینید انقدر تو زندگی مردم کنکاش نکنید انقدر تو زندگی برادر و خواهرتون کنگاش نکنید انقدر تو زندگی بچه‌هاتون دخالت نکنید 

کاربریت دیدم یادم اومد بالاخره برادرت پزشک یا معاون بانک ؟ این دوتا خیلی با هم فرق دارن

عزیزم هرکدوم که باشه اختلاف طبقاتی با اون دختر خانم داره

همه اینا به کنار من الان نگران خونوادمم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نظرم پدربزرگ و مادربزرگ های شما تو تربیت پدر مادرت کم گذاشتن که تو این دور زمونه هم عقاید عهد بوق ...

هر کسی در جایگاه عروس قرار بگیره لزوما بنده خدا نیست 

شاید فتنه باشه شاید بی فرهنگ شاید از خانواده خلافکار شاید سابقه بی اخلاقی داشته باشه و .....

هر دختری در شان هر خانواده ای نیست 

وقتی افراطی ازشون حمایت بشه میبینیم که هر انگلی اویزون یه پسر خوب میشه و نسل ادم حسابی ها به فنا رفته  

البته امیدوارم اسی ناراحت نشه من کلی گفتم و اون خانم رو نمیشناسم

عزیزم هرکدوم که باشه اختلاف طبقاتی با اون دختر خانم دارههمه اینا به کنار من الان نگران خونوادمم

خیلی فرق میکنه  حالا شما برین دختر رو ببینین 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
شما تضمین میدی که اگر ازدواج کنه طلاق می‌گیره ظاهراً جای خدا و بنده عوض شده من باید تضمین بدم مگه من ...

ما نمیتونیم نسبت به اینده عزیزامون بی تفاوت باشیم

ان شالله شما برای بچع خودت نظر نده و هرتصمیمی گرفت قبول کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم هرکدوم که باشه اختلاف طبقاتی با اون دختر خانم دارههمه اینا به کنار من الان نگران خونوادمم

چطور با هم آشنا شدن؟

2801