2777
2789

حساسیته شاید...مونته لوکاست قبلا خوردم خوب بود 

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دم نوش به دانه

❣بزرگی را گفتندراز همیشه شاد بودنت چیست؟�گفت:دل بر آنچه نمی ماند نمی بندم�فردا یک راز است، نگرانش نیستم�دیروز یک خاطره بود حسرتش را نمیخورم�و امروز یک هدیه است قدرش را میدانم...🍃🍃🍃اگه مخالف نظرمی با احترام ریپلای کن تا جوابت رو بدم وگرنه جواب ابلهان خاموشیس
چیه؟

برای پسرم که کوچیکه پودر بود برای خودم قرص

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 

شربت دکسترومتورفان یا پروسپان

قرص استامینوفن کدئین

قرص مونته لوکاست

قرص دس لوراتادین یا کلرفنیرامین

اسپری بینی فلوتیکازون

اگه اطلاعات راجع به پزشکی و دندان و دارو ملی و پردیس و تعهدی میخوای تاپیکمو نگاه کن

امروز یه کلیپ طب سنتی دیدم میگفت یه حبه قندو تو قاشق بذار قاشقو بذار رو شعله تا اب شه.. وقتی اب شد بریز تو نصف فنجون اب بخور درجا سرفه رو قطع میکنه

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست وخدا هست وخداهست
2801