2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داداشم منو گول زد گفت بیا ماشین سنگین بخر ماهی فلان قدر درآمد داری فلانه و انقدر گفت گفت منم تمام سزمایه مو ماشینم طلاهام پس اندازم همه رو دادم دو میلیارد فیکس شد یه ماشبن سنگین خریدم دو میلیارد و ششصد و ششصد و قرض کردیم الان ماهی ۶۰ تومن داریم قسط میدیم هیچی هم برام نمیمونه مثلا دنبال درامد بالا بودم همون دو میلیارد خودم بانک ماهی ۴۰ میلیون بهم سود میداد بی قسط و قرض😑😑

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
چی مثلاً؟

ببین چی در امدش بیشتره.اون روز ی شغل به ی خانوم پیشنهاد دادم به شما هم می گم تو خونه هم میشه انجام داد اینشات و کنوا یاد بگیرید هزینه هم نمی خواد تو نت پره اموزشاش ی پیج اینستا بزنید برای کسایی که بنر برای سایت می خوان یا کارت ویزیت و لوگو براشون با این برنامه ها انجام بدید. استوری موشن یاد بگیر انجام بده خیلی پر تقاضاست و درامدشم عالیه تقریبا هر استوری موشن پونصد تومنه روزی دوتا هم انجام بدی کلی درامد داری

2801