2777
2789
عنوان

چقد معاینه درد داره یا خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1464 بازدید | 73 پست
وای 😐🤣هنوز زایمان نکردی

نه😔🤰🏻

امروز از بیمارستان ترخیص شدم با شکم پر😑💔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
سلام خوبی دنبالت می‌گشتم ببینم به سلامتی فارغ شدی یا نهکه انگار خبری نیست🥲وای خدا نی نی تو خیلی ریل ...

مثلا قرار بود ۱۵شهریور بیادا

یک مهر شد انگار نه انگار وضعیتشم اوکیه حرکاتشو قلبشو اینا همچیش خوبه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انه تو زایمان نکردی من منتظر نی نیت بودم 🥲🤝😂🫂

{¤■□♡گاهی خورد شدن استخوان هایم را  زیر بار زندگی های نکرده ام احساس میکنم ♡¤■□} ●●○بزرگ ترین گناهی که یک  انسان میتواند مرتکب شود ...  من مرتکب شده ام  .. خوشبخت نبوده ام بگذار بهمن یخ زده نسیان ... مرا درکام خود فرو ببرد ، نابود کند ;;بی شفقی 《《♤♤●●○ (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  
مثلا قرار بود ۱۵شهریور بیادایک مهر شد انگار نه انگار وضعیتشم اوکیه حرکاتشو قلبشو اینا همچیش خوبه

انشالله همین امروز فردا فارغ بشی به سلامتی🌹

بازم تند تند برو بیمارستان چک بشی

هیچ وقت به آدما نگید"چرا اینقدر میخوابی؟""چرا انقدر جوش میزنی""چرا انقدر چاقی"تا کی میخوای درس بخونی""چرا برای چندرغاز میری سرکار؟""این همه تو خونه میمونی که چی بشه"و....  شایداون بین پریدن از یه ساختمون ۲۰ طبقه ، و بیخیال شدن از کاری که سالهاست براش تلاش کرده ،درس خوندنی که پر از فشار عصبی،فعالیت بدنی که نتیجه رو نمیبینه، بیماری که هر روز باهاش دسته و پنجه نرم میکنه و جنگی که راجع بهش با هیشکی حرف نمیزنه و سعی میکنه پیروز بشه ،.ویه حرف شما ممکنه اون لیوان صبری که با چنگ و دندون نگهش داشته...لبریز بشه.                                      ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔                
تو فقط لبت گاز گرفتی؟؟؟من مطب میزارم رو سرم جیغ داد سکته غش

من اولین نفر بودم بعد من دونفر دیگه هم بودن یکیشون گفت توروخدا درش بیار اونیکی همش میگفت اخ واخ و گریه 

من بزور تحمل کردم ولی دردش یجوری بود انگار داشت با دستش سربچرو مبکشید بیرون

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انه تو زایمان نکردی من منتظر نی نیت بودم 🥲🤝😂🫂

نه😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه😔

عزیزم چرا ناراحت 🥲🫂

{¤■□♡گاهی خورد شدن استخوان هایم را  زیر بار زندگی های نکرده ام احساس میکنم ♡¤■□} ●●○بزرگ ترین گناهی که یک  انسان میتواند مرتکب شود ...  من مرتکب شده ام  .. خوشبخت نبوده ام بگذار بهمن یخ زده نسیان ... مرا درکام خود فرو ببرد ، نابود کند ;;بی شفقی 《《♤♤●●○ (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  
من اولین نفر بودم بعد من دونفر دیگه هم بودن یکیشون گفت توروخدا درش بیار اونیکی همش میگفت اخ واخ و گر ...

غلط بکنم بچه دار شم ...

عزیزم چرا ناراحت 🥲🫂

دارم گریه میکنم خسته شدم دیگه نمبدونی منو چقد اینور اونور کشوندن اخرشم گفتن بچت کوچیک موعد زایمانت نشده برو خونه استراحت کن گفتم درد دارم بابا گفتن عادیه😞😞

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غلط بکنم بچه دار شم ...

من هنوز درد زایمان نکشیدم ولی به جان پدرم با یه معاینه به غلط کردن افتادم صد رحمت به سزارین  صدبار سزارین بشی ولی  ی بار درد طبیعی نکشی معاینت نکنن 

یکی اصرار داشت ببرنش سزارین سه نفر اومدن بالا سرش گفتن نمیشه گفتن سزارین بدتره و دعا کن سزارین نشی برداشت گفت دارم میمیرم خیلی درد داره گغتن تحمل کن دیگه بچته خودت خواستی گفت ناخواسته بود برام مهم نیست منو سزارین کنید قبول نکردن من اون لحظه بهم دستگاه وصل بود دعا میکردم منوهم بستری کنن اونو بستری کردن منو ترخیص

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😁همون تو دومادش باید کنی قصد اومدن نداره این پسر دیشب چقدر مارو ترسوندی کفتم الان زایمانت تموم شده

خودم گفتم زایمان میکنم بابا ولی گفتن اصن موعد زایمانت نیست😐😐بعدشم گفتن اصن باز نشدی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801