2777
2789
عنوان

ماه عسل می‌خوایم بریم شیراز

380 بازدید | 51 پست

۶ مهر رزو کردیم دو هفته پیش عروسیم بود ولی نشد بریم تصمیم گرفتیم بریم شیراز هتل بزرگ شیراز رو رزو کردیم ۵ شب ۲۸ میلیون هواپیما هم بلیط نفری ۲ میلیون و ۶۰۰ 

خوبه بنظرتون قیمتا؟ شوهرم میگه همینه دیگه 

خب میرفتین ترکیه با همین قیمت

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش بگذره عزیزم من شیرازی ام همیشه دلم خواسته چن شبی برم هتل شیراز اتفاقا خوب کاری کردین برین قشنگ شیرازو بگردین عکس بگیرین جاهای شیراز حتما سر بزن رستوران و کافی شاپ های خوبی داره

عزیزم خارج اگه بخوای بری باید ۵۰ ۶۰ میلیون پیاده شی تا کیف کنی

عزیزم شما ک ۳۳میلیون رو اوکی کردن ۳۰تومن دیگ هم جور میکردی ی کنسرت هم جدا هزینه میکردی عالی میشد

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢
عزیزم شما ک ۳۳میلیون رو اوکی کردن ۳۰تومن دیگ هم جور میکردی ی کنسرت هم جدا هزینه میکردی عالی میشد

عزیزم تازه عروسیمون بوده خب نداریم 

انقدر سخت جور میشد 

2801