2777
2789

وقتی مامانم فوت کرد حس غم نداشتم شوک بودم با اینکه جوون بود و با درد فوت کرد،از یه هفته قبل چهلمش دیوونه شدم،هی تو ذهنم چیزای بد میاد انگار مغزم داره باهام حرف میزنه و اذیتم میکنه.

تو مغزم میگم منم قراره مثل مامانم سرطان بگیرم،یا خدای نکرده دور از جون بچم و شوهرمو از دست میدم،تنها میمونم.

هزار تا فکر بیخود از زندگی افتادم تو آنلاین شاپم نمیتونم فعالیت کنم دیگه،به کارای خونه نمیرسم فکر و ذکرم شده ترس از مرگ،با خودم میگم اگه این فکرا الکیه پس چرا میاد تو مغزم.

چون ذهن وسعت در حد فضا داره و باید کنترلش کرد

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

خودتم آزمایش کلی بده .عروس خالم این کارو کرد استرس اینو داشت خودشم مریض نشه ارثی نباشه .

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر 💞💞همسر خوبم💞 💞.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست . کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه جوابشو میدم .اگ خیانت قابل بخشش بود الان باید شیطان کنار خدا میموند ،وفاداری جای بحث ندارع 🙂کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینجورم اوضای من در حدی خرابه که هیچ کاری نمیکنم همش میگم‌ اخرش مرگه‌ حتی واسه جارو کردن خونه میکنم ولش کن اخرش مرگه....

من‌الان هنوز شوهر نمیخوام ولی دوس پسری هم که نخواد شوهرم باشه هم نمیخوام..چون اگه قراره شوهرم نشه چرا باید دوس پسرم باشه؟ولی دوس پسر میخوام چون خیلی خوش میگذره ولی یه رابطه بی معنی و الکی هم نمیخوام، پس چکار کنم؟؟😂😂😂😂💔💔💔💔💔

طبیعیه 

خدا مادرتونو رحمت کنه چند وقته فوت کردن؟

گاهی تا یکسال همینجوری تو ذهنت اینچیزا میاد

ولی کمترو کمتر میشه به مرور

قرآن خوندن و ذکر گفتن و صلوات فرستادن خیلی تاثیر داره

هم کلاسی من اینجوری بود باباش ۴۵ سالش بود فوت شد اونم دقیقا همینا رو می گفت دقیقا تو مراسم که رفتیم هم شوکه بود. فکر کنم طبیعیه. اگر لازم می بینی با یه دکتر عمومی صحبت کن اگر لازم باشه ارجاع بده به روانشناس یا روانپزشک. 

خودتم آزمایش کلی بده .عروس خالم این کارو کرد استرس اینو داشت خودشم مریض نشه ارثی نباشه .

آزمایش دادم از وقتی مامانم مریض شد بابت کبدم آزمایشم دادم ولی فکرام چی من حتی تا تشییع بچمم پیش میرم

عزیزم چرا حس غم نداشتی ؟ آمادگی داشتی ؟ باید سوگواری کنی تا خالی شی سرطان مامانتون چی بود ؟ شاید هنو ...

آره آمادگیشو داشتم دکتر از اول گفته بود که زیاد نمیمونه و اینکه جلوی مردم خودمو زده بودم به قوی بودن

منم همینجورم اوضای من در حدی خرابه که هیچ کاری نمیکنم همش میگم‌ اخرش مرگه‌ حتی واسه جارو کردن خونه م ...

ای بابا،خودم به درک ولی فکر کردن به نبودن عزیزام داره دیوونم میکنه جوری که میخوام خودکشی کنم تا زودتر از خانوادن بمیرم

طبیعیه خدا مادرتونو رحمت کنه چند وقته فوت کردن؟گاهی تا یکسال همینجوری تو ذهنت اینچیزا میادولی کمترو ...

مرسی،دو ماه نشده

آخه قبلا ترس فوت مامانمم داشتم واسه همین دارم دیوونه میشم

هم کلاسی من اینجوری بود باباش ۴۵ سالش بود فوت شد اونم دقیقا همینا رو می گفت دقیقا تو مراسم که رفتیم ...

تازه از شر افسردگی و قرص خلاص شده بودم داشتم زندگیمو میکردم حتی از مرگ بدم میومد و عاشق زندگی بودم ولی الان دوباره به اون درجه رسیدم که فقط میخوام خودمو بکشم

آزمایش دادم از وقتی مامانم مریض شد بابت کبدم آزمایشم دادم ولی فکرام چی من حتی تا تشییع بچمم پیش میرم

روح مادرت شاد تسلیت میگم .فقط تو نیستی من الان خودم کمر درد دارم تا فکر فلجی و ...پیش میرم 

تو زندگی هامون شاد نبودیم نمیتونیم خودمون کنترل کنیم چه کنیم 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر 💞💞همسر خوبم💞 💞.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست . کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه جوابشو میدم .اگ خیانت قابل بخشش بود الان باید شیطان کنار خدا میموند ،وفاداری جای بحث ندارع 🙂کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2801