2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نصیحتم اینه که طلاق نگیر ، خسته ای و جوگیر شدی ، طلاق بگیری همین دو تا کیسه ای که یکی میاره خونه کشی نیست بیاره 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
تا هفت سالگی میتونی پیش خودت نگه داری به شرطی که شرایط نگه داری داشته باشی

بله پشتمن ار هیچ جا شانس نیاوردم از اینجا شانس آوردم ک پشتمن بنظرت اگ بچه نیارم میتونم کم کم فراموشش کنم ؟

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

خب عزیزم این بستگی به روحیات خودت داره تا حد زیادی من خیلی از مادرا رو دیدم آنچنان مهر مادری نسبت به بچه ندارن راحت جدا میشن دختر خاله شوهرم اینجوری بود البته شاغله و فقط به فکر خودشه و راحت بچشو داد و جدا شد. اما خب خیلیا هم اینجوری نیستن. در کل اگه بتونی با همسرت مشکل رو حل کنید خیلی خوبه چه گناهی داره اون طفل معصوم. در ضمن شما که شوهرت اینجوریه همیشه تو رابطه مراقب باش چرا طبیعی جلوگیری میکنی که ریسک داره الان اگه بچه نداشتی راحت تر جدا میشدی اما الان که داری سعی کن کم کم رو شوهرت کار کنی یکم تغییرش بدی. چند وقته ازدواج کردی؟ 

دخترم ۵ سالشه 

پیش باباشه 

چون من هیچ جوره شرایطشو نداشتم خودشم دلش میخواست اونجا باشه

سنگ دل و بی رحم نیستم

اونجا هم حالش خوبه هم باباش و خونواده ش هواشو دارن و باهاش خوبن هم پول و امکانات داره

کاریشم کرده منو میبینه جیغ می‌کشه فرار میکنه درصورتی که خیلی باهاش خوب بودم، تنها تنبیهم براش همیشه گوشی ندادن دستش و اینکه نمیذاشتم بدون خودم و تنها بره خونه همسایه ، خودمم که نمی‌تونستم همیشه باهاش برم 

منم فقط می‌خوام خوش باشه که هست 

فقط دلتنگی اذیتم میکنه 

برای کسایی که در حقتون خیانت کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که حتی یکبار شمارو کوچیک کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که دوستون ندارن دلتنگ نشید؛ برای بی معرفتا، دروغگوها، حسودا و دوروها دلتنگ نشید؛ برای کسایی که رازاتونو برملا کردن دلتنگ نشید؛ آدمای اشتباه لیاقت دلتنگیتونو ندارن! ... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
بله پشتمن ار هیچ جا شانس نیاوردم از اینجا شانس آوردم ک پشتمن بنظرت اگ بچه نیارم میتونم کم کم فراموشش ...

بچه هم مادر میخواد هم پدر 

گلم به هر حال شما مادرشی و مسئولیت داری

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
دخترم ۵ سالشه پیش باباشه چون من هیچ جوره شرایطشو نداشتم خودشم دلش میخواست اونجا باشهسنگ دل و بی رحم ...

دلتنگیت زیاده؟؟ بمیرم برادلت منم میگم تا ۷ سال جوونیم پاش نزارم آخر بعد ۷ سال بره وابسته اونا ش محل من نده من هنوز ۲۰ سالمهههه  ولی اگ کلا حضانت بدن به من خانوادم پشتمن خدمم میرم سرکار

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
دخترم ۵ سالشه پیش باباشه چون من هیچ جوره شرایطشو نداشتم خودشم دلش میخواست اونجا باشهسنگ دل و بی رحم ...

بزرگتر بشه درست میشه مخصوصا دختره 

خودش متوجه میشه جقدر اشتباه میکرده و مادرش عاشقشه😊

با پدرش صحبت کن بگو آسیب میبینه بذاره هر هفته یک ردز رو با تو بگذرونه

چند وقته جدا شدی؟

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
بری سرکارسرگرم میشی کمتراذیت میشی البته یه مادرک نمیتونه بچشوفراموش کنه

نمیتونه فراموش کنه اما میتونه کنار بیاد ک دیگ بچه برا اون نیست من اگ کلا حضانت بدن به من دلم سنگین تر تابدونم بعد ۷ سال میره و وابسته اونا میش

2801