2777
2789
چقدر عجیب غریبی ـ ببخشید حرفمو رک زد منم مثل خواهر شما ـ ازدواج واسه تشکیل خانواده هست ک ربطش م ...

نه عزیزم خودمم میدونم ک درحقش ظلم کردم.بخاطر همین بهش گفتم موقت باشه با یکی و جدانشیم.

یعنی سخت نیست من کلا ۲۰ سالمه سنم خیلی نیست ک بگم امیدی برازندگیم ندارم و اینک اگ کلا حضانت بدن به ...

ب دنیا بیار بده ب خودش مطمعنم عاجز میشه میده کلا ب خودت بچه رو

فقط به کلمه اعتماد؛  اعتماد کنید🙌یه دختر قویم💪با هدف های مختلف اما همراهش یه خروار غم رو قلبم تحمل میکنم💔🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واییییی این دیگه چی بود ....

دقیقا منم داشتم به همچین موجدات عجیبی فک میکردم که توی چ نوع دسته ای جا میگیرن!!!!

من نه به وسیله احتیاج دارم نه به جان پناه...من میدانم چه هستم...من در یک عالم خصمانه تنها هستم.
ب دنیا بیار بده ب خودش مطمعنم عاجز میشه میده کلا ب خودت بچه رو

گلم بچم ۷ ماهشه ب دنیا اومدهههه الان رو پام   الان دیگ ب وهرم گفتم خونه مامانم نمیام پس گفت نیا ب درک 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
نه عزیزم خودمم میدونم ک درحقش ظلم کردم.بخاطر همین بهش گفتم موقت باشه با یکی و جدانشیم.

آفرین

ترجیځ  میدم  با آقایون این سایت  مشورت وراهنمای بگیرم ولی با  خانم های عقه باز پر ادعا  .مال.و تیتیش مامانی . خانم های ک ادعا برازندگی  دارند ک سنگ تموم میزارن مثلا ب خودشون .بابا خودت جمع کن  لامصب  نمیخا پز بدی براممممم یه شلوار گل منگولی پوشیده اوندی تو سایت زر زر میکنی . مثلا فهمیده هستی معلوم اززکدوم رگ ریشه ای  🙏  این فقد برلی خانوم های   بی وجدان 👿 کاربر هاچ بک سابق میدونم ک دیگ ب این ماشین نمیرسم قیدشو زدم😭😭ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ اگر ب فا......ال  نیک بگیرم شاید یک درصد بگم  به این ماشین ب دعاهای شما میرسمـ     🙏
آفرین

عزمزمه میش درخواستم قبول کنی باهات حرف بزنم راجب مراحل طلاق بچم و ..‌ توروخدا 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
منظورم اینه نصف آلتشو فقط میزارم داخل کنه بقیش نمیتونم

حالا دوست من بیچاره مشکلش برعکس شماست همسرش کوتاهه سرده زود انزالی داره میگه سه چهار ماه یبار به زوووور ا ر ض ا میشم.میگفت میخوام برم یکی رو برای اوقات فراغتم پیدا کنم

خب شکایت کن ازش بگو نمیرد دکتر درمان بشه منم در عذابم چرا طلاق درمانش کن .بیماری بدگمانی گرفته از دادگاه خانواده کمک بخواه یا پدر مادرت شکایت کنند که نمیرد  درمان بشد 

درخواست دوستی قبوله به شرط