2777
2789
خب تا الان هوا گرم بود هر شب میرفتین پارک و اینا تا ی خورده حال و هواشون عوض بشه

شما باهاشون بازي ميكني؟

حس ميكنم مادر بديم خيلي بي روحم اصلا حس و حال بازي ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما باهاشون بازي ميكني؟حس ميكنم مادر بديم خيلي بي روحم اصلا حس و حال بازي ندارم

عزیزم من بچه ندارم 

اما بهتره ک با بچه ها بازی کنی وسرگرمشون کنی ،خانه بازی هم میتونی ببری 

برای خودتم ویتامین بخور تا سرحال بشی

شما باهاشون بازي ميكني؟حس ميكنم مادر بديم خيلي بي روحم اصلا حس و حال بازي ندارم

اگه حوصله نداری

بازی نشسته بکنین

مثلا تو معلم بشو ازشون سوال بپرس

اگه ماشین بازی دوس دارن

یکی راننده باشه(یه بشقاب نشکن بده دستش جای فرمون)

بقیه مسافر

با بالش ها خونه درست کنین

بگو من مادرم غذا میپزم یکی بره نون بخره یکی سبزی

پودر کیک میخوای بیا اینجا (اینستا.گرام)👈shirinie_khanegie_sara

براشون وقت بذار.دختررم‌۵سالشه...باهم‌بازی‌میکنیم کاردستی درست میکنیم کیک درست میکنیم نقاشی میکشیم.موسیقی تمرین‌میکنیم.پارک‌و شهر بازی‌میبریمش.کلاس نقاشیم‌میره.کلا وقتاشو با هم پرمیکنیم

عصرا ببر دوچرخه‌سواری 

من می‌بردمش با بچه های محل دوست بشه خونه قبلی خوب بود صبح بیدار می‌شد می‌رفت فوتبال و قایم موشک و... میومد ناهار عصر دوباره می‌رفت یعنی کلا بازی میکرد ، خونه الانمون نمیره پیش بچه‌ها ی محل فقط یه کوچه اونورتر یه همکلاسی داره اکثرا با اون بازی میکنن تو خونه متاسفانه ps

من پسرمو ا پارک میبرم کلوپ شهربازی میریم پیاده روی و دور دور ماشین بازی میکنیم تا شب بشه باباش بیاد خونه بازم قانع نیس ناقلا ی دور هم با باباش میره😂

عکس پروفایل خودمم لطفا انقدر سوال نپرسید...مخفی‌کردن ناراحتی‌ها از خود ناراحتی دردش بیشتره...
2801